В Києві відбулась молитва в дусі ТЕЗЕ з братом Бенуа
На незвичайну молитву до храму Миколи Доброго, що на Подолі у Києві, прибули молоді люди, щоб, піснями та молитвою славити Бога. Разом із молоддю у ній взяв участь о. Володимир Мальчин, який ініціював проведення цього вечора у церкві на Подолі.
На завершення молитви брат Бенуа отримав подарунок від хористів з Храму Святого Василія Великого, що на Львівській площі.
В свою чергу брат Бенуа запросив українську молодь на майбутню молодіжну зустріч ТЕЗЕ, яка цьогоріч проходитиме у місті Рига (Литва) та його околицях з 28 грудня 2016 по 1 січня 2017.