В Китаї освятили новий католицький храм
Через кілька місяців після того, як храми у східній китайській провінції Чжецзян отримали вирок “знести”, у південній провінції Гуйчжоу все ж відбулося освячення нового католицького храму.
В присутності 1000 віруючих єпископ Павел Сяо Чжэнцзян (Paul Xiao Zejiang) освятив нову церкву в Цзуньї, місті з населенням 6,1 млн. людей.
Прелат відправив освячення за узгодженням зі Святим Престолом і комунистичною владою країни.
Раніше повідомлялося, що китайські комуністичні чиновники відмовляються від того, що в країні проводили компанію проти знесення церков в Східній провінції Чжецзян. На деякий церквах, які потрапили під знесення в Китаї вже зняли хрести.