В Україні щороку роблять 150 тисяч абортів
В Україні знизилася кількість абортів. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомили учасники прес-конференції у Міністерстві охорони здоров’я України.
Експерти наголошували, що в Україні щороку виконується 150 тисяч абортів – з них 60% за бажанням жінки, 40% – викидні чи аборти за медичними показаннями.
Начальник управління материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Альона Терещенко зазначила, що у питаннях зниження абортів серед жінок фертильного віку та запобігання небажаної вагітності наблизилася до країн Єврорегіону.
«Цього вдалося досягти завдяки комплексу нормативних документів, які базуються на основі доказової медицини», – сказала Терещенко.
Джерело: http://risu.org.ua