Ватиканському інтернету 20 років
20 років тому 25 грудня св. Іван Павло II урочисто розпочав діяльність ватиканського інтернету. Прокоментував цю річницю о. Лусіо Руїс, керівник ватиканського Інтернет-офісу і секретар Секретаріату у справах комунікації:
«Це було пророцтво Івана Павла II: народжується нова культурна реальність і Церква в ній присутня. Ця присутність стала чудовою і дуже важливою історичною подією. Церква відчитує знаки часу і рухається вперед так, як Ісус приходить на Різдво. Тут є чудовий зв’язок: 25 грудня, коли Ісус стає частиною історії та входить у культуру, яка прямує з людиною, так само Церква подорожує з людиною через культуру. Папа зрозумів, що це є важливою реальністю і створив веб-сайт. Початки були малі та скромні, бо все почалося з публікації папського благословення «Urbi et Orbi». Це було щось дуже мале, але це вже була якась присутність. Це так, наче сказати: Ось ми!».