Великодній кошик з Джублика у зону АТО
У Світлий Вівторок з монастиря Собору Пресвятої Богородиці у Джублику о. Атанасій ігумен монастиря відвіз великодній кошик для захисників нашої Батьківщини, які через військові дії не змогли в це свіле свято їсти пасху вдома. Для наших воїнів вірниками Закарпаття було зібрано пасху, писанки, шинку і інші великодні страви, які було привезено у військовий шпиталь у м. Красноармійськ. А 5 травня о. Атанасій разом з о. Іваном капеланом і деканом донецького деканату відслужили Святу Літургію у каплиці – наметі розташованому на території військового шпиталю.
Було дуже приємно в ці світлі дні ділитися радістю Воскресіння Христового з воїнами нашої Батьківщини, які дуже потребують наших молитов і підтримки. Нехай Воскреслий Христос береже наше військо!
о. Теодор Станинець