Відбудеться вступна зустріч курсу «Біблійного апостоляту» Інституту постійної формації духовенства
До уваги священнослужителів Львівської архиєпархії на основі Інституту постійної формації духовенства, 09 лютого 2016 року відбудеться вступна зустріч курсу «Біблійного апостоляту» у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка, 35).
Першу лекцію проведе о. д-р. Рафаїл Турконяк, відомий бібліст та перекладач Святого Письма. Темою даної лекції є «Святе Письмо у формуванні світогляду українців».
Організатори запрошують священнослужителів Львівської архиєпархії скористатись нагодою познайомитись з особистістю о. д-ра Рафаїла та його великим досвідом дослідження Святого Письма, а також взяти участь у молитовному читанні Святого Письма «Lectio Divina». Лекція буде проходити з 14:00 до 16:00 год, прохання із собою мати Святе Письмо.