Перше фото Франциска після госпіталізації

484471651_1202446471885243_7614093264751045803_n

У Ватикані оприлюднили першу фотографію Папи Франциска з моменту його звернення до лікарні Джемеллі в Римі 14 лютого.

«Сьогодні вранці Папа Франциск співслужив Святу Літургію в каплиці поліклініки Джемеллі», – йдеться в повідомленні прес-служби Ватикану.

На світлині Святішого Отця можна побачити сидячим перед вівтарем каплиці, де він служив Євхаристію. Ватикан також повідомив, що «стан Папи залишається стабільним» і після співслужіння недільної меси «він продовжує призначену терапію», включаючи дихальну та фізіотерапію.

Папа Франциск не приймав відвідувачів у неділю, натомість присвятивши день «молитві, відпочинку та трохи роботи», пише CNA.

About The Author