Перше фото Франциска після госпіталізації
У Ватикані оприлюднили першу фотографію Папи Франциска з моменту його звернення до лікарні Джемеллі в Римі 14 лютого.
«Сьогодні вранці Папа Франциск співслужив Святу Літургію в каплиці поліклініки Джемеллі», – йдеться в повідомленні прес-служби Ватикану.
На світлині Святішого Отця можна побачити сидячим перед вівтарем каплиці, де він служив Євхаристію. Ватикан також повідомив, що «стан Папи залишається стабільним» і після співслужіння недільної меси «він продовжує призначену терапію», включаючи дихальну та фізіотерапію.
Папа Франциск не приймав відвідувачів у неділю, натомість присвятивши день «молитві, відпочинку та трохи роботи», пише CNA.