«Його служіння виходило за межі церковних стін», — владика Микола Бичок про свого попередника
Владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський УГКЦ, висловив глибокий сум з приводу смерті свого попередника владики Петра Стасюка, але водночас засвідчив християнську надію на Воскресіння.
Про це пише ugcc.ua. з посилання на заяву Мельбурнського єпарха на офіційному сайті єпархії.
Владика Микола відзначив непохитну відданість та пастирську любов владики Петра: «Владика Петро служив нашій Церкві та нашому народу з непохитною відданістю, пастирською любов’ю та місійним запалом».
Особливо він підкреслив широту його служіння: «Його служіння виходило за межі церковних стін. Він активно працював над розвитком парафіяльного життя, підтримкою молоді та духовенства, брав участь в екуменічному діалозі та представляв Українську Греко-Католицьку Церкву на національних і міжнародних зустрічах».
Владика Петро також доклав значних зусиль для підтримки української культури та ідентичності в Австралії та Океанії: «Він був палким захисником української ідентичності та спадщини, підтримуючи українську мову, культуру та традиції в ширшому австралійському суспільстві».
«Навіть на пенсії владика Петро продовжував служити з тихою смиренністю і молитовною присутністю», — додав кардинал.
Владика Микола закликав молитися за упокій владики Петра та висловив співчуття родині і редемптористам: «Ми дякуємо Богові за дар життя і служіння владики Петра… Нехай наш Господь, якому владика Петро так вірно служив, дарує йому вічний спокій серед святих. Вічна йому пам’ять!»