Режим Асада заявив, що він виходить з режиму перемир’я і розбомбив гуманітарний конвой
Режим сирійського президента Башара Асада, при повній підтримці Кремля, односторонньо вийшов із режиму перемир’я, заявивши, що він більше не буде дотримуватись режиму перемир’я, який був нещодавно домовлений між американським президентом Бараком Обамою та президентом РФ Владіміром Путіном, повідомляє «Večernji list».
Військова авіація РФ, або військова авіація Асада розбомбили гуманітарний конвой Червоного півмісяця поблизу сирійського міста Алеппо. Грузовики з гуманітарною допомогою були розбомблені у момент коли вони стояли на стоянці Червоного півмісяця в містечку Урм Ал-Кубрі. Агенція Reuters пише, що скоріше за все йдеться про гуманітарну допомогу ООН.