Новини

 • 20 Січень 2018 (12:54)

  У цьому випуску програми о. Віталій Барабаш навчить вас готувати “зупу пенцакову”.

  Для приготування Вам знадобляться: перлова крупа, гриби, морква, цибуля, селера, кістка вуджена, борошно, сіль та спеції.

  Отож, зичимо цікавого перегляду та смачного!

   

 • 20 Січень 2018 (09:57)

  Історія нашого народу показує: щоразу в кожний історичний момент, коли український народ потребував переміни, коли ми в нашому серці відчуваємо, що так далі жити не можна, то приходимо до джерела історичного буття, але насамперед до джерела християнської віри. Про це сьогодні сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних в Патріаршому соборі Воскресіння Христового на свято Богоявлення, 19 січня 2018 року.

 • 20 Січень 2018 (09:55)

  «Прагну, щоб мої слова були привітанням і подякою кожному із синів і доньок цього народу, що зумів з бігом часу зберегти й збагатити мудрість своїх предків, яка, без сумніву, є одним з головних його спадків», – сказав Папа Франциск на початку промови під час зустрічі з представниками влади, яка була останньою прилюдною подією другого дня його перебування в Перу.

 • 20 Січень 2018 (09:54)

  З 24 січня KyivMusicFilm запрошує в новий унікальний 3D-тур «Собор Святого Петра та Патріарші Базиліки Рима в 3D», який надасть можливість насолодитися красою та величністю чотирьох Патріарших Базилік - Собором Святого Петра, Латеранською базилікою, Базилікою Санта-Марія-Маджоре та Базилікою Святого Павла за міськими мурами, не полишаючи своє місто.

 • 20 Січень 2018 (09:53)

  «Із щирої молитви та зустрічі з Христом, наповненої надією, зможемо здобути навернення, яке допоможе нам відкрити справжнє життя», – підкреслив Папа Франциск, зустрічаючись у п’ятницю, 19 січня 2018 р., із представниками громади перуанської Амазонії. Зустріч відбулася в Пуерто-Мальдонадо, що є центром регіону Мадре-де-Дьйос. Місцевість є свідком різних суспільних проблем і визискування, пов’язаного із видобуванням природних ресурсів, якими багата ця земля.

 • 20 Січень 2018 (09:52)

  Апостольські візити Понтифіка несуть добро тим країнам, куди він приїздить. Проте й ми, нібито просто спостерігачі, не залишаємося осторонь, бо, стежачи за подорожами Папи, маємо нагоду познайомитися з розмаїттям світової культури. Візит Папи Франциска до Перу – це шанс придивитися до унікального стилю місцевого живопису, народженого на перетині автохтонних і християнських, насамперед іспанських, традицій.

 • 20 Січень 2018 (09:49)

  Амазонія, окрім того, що є заповідником біорізноманітності, є також культурним заповідником, який повинен бути збережений «перед обличчям новітніх проявів колоніалізму». На цьому наголосив Папа Франциск, зустрічаючись у п’ятницю, 19 січня 2018 р., з автохтонними народами Амазонії. Ця зустріч, що відбулася в Пуерто-Мальдонадо, була першою великою подією його візиту до Перу та відбулася в рамках приготування до Синоду, присвяченому цьому регіонові, скликаному на 2019 рік. Це був перший візит Наступника святого Петра до цього регіону.

 • 19 Січень 2018 (16:15)

  Папа Франциск прибув до Перу ввечері 18 січня 2018 р., а його «робочим» днем стала п’ятниця 19 січня, яку він присвятив відвідинам Амазонії. Він

  є першим Папою, що побував у цьому  регіоні, дуже важливому для екосистеми всієї планети.

  Пригадаємо, що Папа Франциск – другий Папа, який прибуває до Перу, де двічі побував святий Іван Павло ІІ: 1985 року з кількаденним візитом та 1988 року – з кількагодинним, відслуживши Святу Месу в Лімі з нагоди Євхаристійного та Марійського Конгресів боліварських країн.

 • 19 Січень 2018 (15:08)

  Отець Роман Лаба OSPPE, директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Єпископаті України, розповідає про небезпеку гендерної ідеології.

  «Мета гендерної ідеології — довести цивілізацію до такого моменту, коли ми взагалі перестанемо думати категоріями родини», — каже священик.

  Дивіться про це у Розмові CREDO:

 • 19 Січень 2018 (11:11)

  Ввечері, 18 червня 2018 р., розпочався 2-й етап ХХІІ Апостольської подорожі Папи Франциска, який прибув до Перу. Літак зі Святішим Отцем на борту приземлився в аеропорту Ліми, столиці країни, з випередженням запланованого графіку на 45 хвилин, тобто, о 16:35 місцевого часу (23:35 - київського).

 • 18 Січень 2018 (23:54)

  Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, що є останнім місцем, яке Святіший Отець відвідує, перебуваючи в Чилі, Папа Франциск прийняв подружню згоду у двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні подружжя. Про це повідомляє Директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, що був присутність на борту літака.

 • 18 Січень 2018 (23:51)

  Завершилася Третя сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, яка відбулася в Патріаршій резиденції у м. Києві 16 січня 2018 року Божого.

  У синодальних засіданнях брали участь усі єпископи Києво-Галицької митрополії: владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький, владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський і Адміністратор Кримський, владика Василь (Тучапець), Екзарх Харківський, владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, і владика Богдан (Дзюрах), єпископ Курії Верховного Архиєпископа.

 • 18 Січень 2018 (23:51)

  Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, що є останнім місцем, яке Святіший Отець відвідує, перебуваючи в Чилі, Папа Франциск прийняв подружню згоду у двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні подружжя. Про це повідомляє Директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, що був присутність на борту літака.

 • 18 Січень 2018 (14:53)

  Апостольський візит Папи Франциска до Чіле завершується в четвер 18 січня 2018 р., Святою Месою в місті Ікіке, розташованому майже 1500 кілометрів на північ країни. Після церемонії прощання Глава Католицької Церкви відлетить до Ліми, столиці Перу, подолавши ще 1200 кілометрів повітряного шляху. В аеропорту Ліми  відбудеться офіційна церемонія привітання.

 • 18 Січень 2018 (14:52)

  У вівторок, 16 січня, у Львівській духовній семінарії відбулися урочистості з нагоди святкування 50-річного ювілею Правлячого єпископа єпархії Святого Миколая з осідком в Чикаго Венедикта (Алексійчука). Усіх запрошених гостей наперед повідомили про бажання владики Венедикта: замість різних подарунків для себе, зібрати кошти для стипендій семінаристам духовних семінарій УГКЦ.

 • 18 Січень 2018 (14:51)

  Без з’єднання з Ісусом потопимо свої мрії. На це, користуючись метафорою інтернету, звернув увагу Папа Франциск, зустрічаючись у середу, 17 січня 2018 р., з чилійською молоддю, закликаючи її бути головними дійовими особами історії, заохочуючи, згідно з повчаннями святого Альберто Уртадо, ставити перед собою запитання: «Що Христос зробив би на моєму місці?».

  Зустріч відбулася в столичному Марійському санктуарії Майпу, спорудженому на честь Пречистої Діви з гори Кармель на місці, де 200 років тому чилійські війська здобули вирішальну перемогу в боротьбі за незалежність.

 • 18 Січень 2018 (14:51)

  Сьогодні, 18 січня 2018 р., до Львова з офіційним візитом прибула генерал-губернатор Канади Жулі Пайєтт. В рамках поїздки запланована зустріч із міським головою Львова Андрієм Садовим та Президентом України Петром Порошенком.

 • 18 Січень 2018 (14:50)

  Останньою подією третього дня 22-ї Апостольської подорожі Папи Франциска стала зустріч зі студентами та представниками академічного середовища, з якими він поділився думками про невідкладність «інтегральної ліквідації неписьменності». Ввечері, 16 січня 2018 р., він побував у Папському Чилійському Католицькому Університеті, заснованому 1888 року.

 • 18 Січень 2018 (11:43)

  У неділю 14 січня - у Всесвітній день мігрантів та біженців - в міланській базиліці Святого Амвросія помісна Церква відкрила Малий синод «Церква мов». Роботи асамблеї триватимуть рік і будуть зосереджені на одній темі - майбутньому помісної Церкви в новому мультиетнічному контексті. З цієї нагоди на брифінгу перед журналістами виступив архієпископ Мілана монс. Маріо Дельпіно. Спочатку прелат змалював пастирську ситуацію, в якій у другому десятилітті XXI століття опинилася давня архиєпархія, найбільша в Європі:

 • 18 Січень 2018 (11:39)

  Яке джерело «зіммітюда», який на Заході у багатьох відношеннях паралізує відповіді Ісламу?

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць