Новини

 • 16 Вересень 2021 (11:05)
  Правозахисник вважає, що держава не зацікавлена в захисті прав своїх громадян.

  Юрист парафії костелу св. Миколая Володимир Тарасюк в етері ток-шоу «Дійові особи» на «5 каналі» заявив, що немає сенсу судитися з державою, яка не зацікавлена у відновленні історичної справедливості і в захисті прав своїх громадян, серед яких є віряни Римсько-Католицької церкви.

 • 16 Вересень 2021 (10:55)

  Ми відчуваємо біль у серцях багатьох вірних синів і дочок України і просимо засвідчити свої переконання в найбільш відповідний і відповідальний спосіб − звершуючи від п’ятниці, 17 вересня, до неділі, 19 вересня (включно), молитву за збереження сім’ї та України. Віримо, що Господь почує наш молитовний заклик і ця гібридна атака проти сім’ї буде зупинена.

   

  ЗАЯВА
  Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
  щодо необхідності захисту традиційних сімейних цінностей українського народу

 • 16 Вересень 2021 (10:51)

  “Концепція “гомосексуальних шлюбів” суперечить усім людським культурам, які наставали одна за одною, а тому означає культурну революцію, що протиставляється всій традиції людства, аж до нині”, – стверджує папа-емерит.  Про це він пише у статті, котра раніше не публікувалася, а сьогодні побачила світ в одному із томів "La Vera Europa Identità e Missione" (Справжня Європа, ідентичність та місія).

 • 15 Вересень 2021 (14:52)

  Від початку «ковідного» періоду єпископ Атаназій Шнайдер сміливо висловлюється на тему вакцин, пов’язаних з абортами, відверто протистоїть «санітарній диктатурі», яка встановлюється у багатьох країнах під прикриттям боротьби з COVID-19. У розмові з LifeSiteNews католицький пастир дав поради для всіх вірних, які хочуть протистояти диктатурі.

  LSN: Які Ваші духовні поради для занепокоєних католиків? Я бачу багатьох, хто зараз дуже боїться ситуації, яка складається. Що б Ви їм радили робити?

 • 15 Вересень 2021 (14:49)

  Єпископ Шнайдер у розлогому інтерв’ю для LifeSiteNews також поділився своїми думками щодо есхатологічного виміру безпрецедентних «антиковідних» вимог.

  LSN: Якою є Ваша відповідь тим, хто каже, що такі заходи, наприклад, як санітарна перепустка та широко розповсюджена вакцинація є абсолютно необхідними для того, щоб ми всі разом змогли відновити громадські свободи, і що відмовитись від них означає проявити егоїзм? Ми часто це чуємо: людей, які не хочуть приймати вакцини, називають егоїстами.

 • 15 Вересень 2021 (14:48)

  Єпископ Атаназій Шнайдер у інтерв’ю виданню LifeSiteNews чітко відповів на питання щодо антиковідних вакцин і їх пов’язання з індустрією людського плоду. Крім того, єрарх висловив свій погляд щодо питання супротиву сумління багатьох людей.

 • 15 Вересень 2021 (14:42)

  Єпископ Атаназій Шнайдер є одним з відкритих єпископів щодо розмов на тему вакцин, пов’язаних з абортами. Крім того, як колишній громадянин комуністичної країни, який жив у дитинстві в країні-члені Радянського Союзу, він відверто протистоїть «санітарній диктатурі», яка встановлюється у багатьох країнах під прикриттям боротьби з COVID-19.

 • 15 Вересень 2021 (14:34)

  У вівторок 14 вересня Європарламент прийняв резолюцію, в якій підтримав визнання т.зв. “гомо-шлюбів” в усіх країнах-членах ЄС. Резолюція не має юридичної сили, але є голосом ідеологічного тиску на інституції ЄС та окремі країни.

  За резолюцію проголосували 387 депутатів Європарламенту, 161 – проти, 123 – утрималися. Зміст документа – це очікування, що в усіх країнах-членах Європейського Союзу, незалежно від національного законодавства, гомосексуальні союзи будуть визнані, як законний шлюб. 

 • 15 Вересень 2021 (14:29)

  Перед закінченням останнього богослужіння, передбаченого програмою 34-ї Апостольської подорожі, Папа Франциск подякував словакам за гостинність і молитви.

 • 15 Вересень 2021 (11:36)

  ПИТАННЯ: Чому в Церкві таке велике значення надається гріхам проти шостої заповіді?

 • 15 Вересень 2021 (11:06)
  Святою Месою в національному санктуарії Матері Божої Семи Скорбот в Шаштіні завершиться Апостольський візит Папи Франциска до Словаччини.
 • 15 Вересень 2021 (11:04)

  14 вересня 2021 року в словацькому місті Пряшеві у рамках 34-ї Апостольської подорожі Святіший Отець Франциск очолив Божественну Літургію св. Івана Золотоустого, на якій із Його Святістю співслужили Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, та єпископи УГКЦ.

   

  Літургія у візантійському обряді

 • 15 Вересень 2021 (11:00)

  Єпархія Кафанчан у Нігерії просить про молитву за швидке і безпечне повернення католицького священника Бенсона Булус Луки, викраденого з парафіяльного будинку.

  Викрадення відбулось 13 вересня, близько 20:45 год. на парафії св. Матея, Анчуна, штат Кадуна.

  Атмосфера небезпеки панує в Нігерії від 2009 року, від коли угрупування "Боко Харам" поставило собі за мету перетворити країну в ісламську державу. Від того часу вони проводять терористичні напади на різні групи, в тому числі і на релігійні, а також на простих громадян.

 • 10 Липень 2021 (22:04)

  З’явилася перша за понад три роки перевірена новина про викрадену джихадистами в Малі місіонерку. Сестра Глорія Сесілія Нарваез жива і, як вона повідомляє, перебуває в руках тієї ж ісламської групи, яка ув'язнила італійського місіонера о. П’єралуджі Маккаллі. 

  “Я вірю, що Бог допоможе мені повернути свою свободу”, – пише колумбійська місіонерка у листі до свого брата.

 • 10 Липень 2021 (14:32)

  У США регулярно зростає кількість актів вандалізму щодо католицьких місць культу. Ситуація настільки серйозна, що єпископат включив цю тему у відзначання щорічного тижня релігійної свободи.

  За церковними даними, з травня минулого року відбулося 75 актів агресії. У кожному другому випадку це було знищення фігури святого, а в кожному шостому – підпал.

 • 10 Липень 2021 (14:28)

  Унаслідок коронавірусної кризи в Європі та США значно знизилася народжуваність. На нашому континенті найбільше закритими на дітей стали іспанці, проте це повсюдне явище.

  Фонд народонаселення ООН (UNFPA) пояснює, що це результат соціальної невизначеності у поєднанні з легким доступом до контрацепції.

 • 9 Липень 2021 (19:37)

  У Великобританії не прийняли жодних поправок до закону, які б легалізували аборти за бажанням аж до народження дитини. Депутати отримали величезну кількість електронних листів від виборців, які відгукнулись на заклик pro-life організації, висловивши свій спротив щодо цього питання.

  Опитування громадської думки вказують, що лише 1% британців підтримує можливість вбивства дитини аж до її народження.

 • 9 Липень 2021 (17:07)

  Північна та центральна Нігерія нині є місцем одного з найкривавіших переслідувань християн у світі. Бойовиків "Ісламської Держави" та Боко Харам, що діють у цій місцевості, різнить багато що, проте об'єднує їх одне – ненависть до послідовників Христа та бажання повністю їх знищити. У зв'язку з цим Архиєпископ Альфред Мартінс, митрополит Лагоса, закликав владу ввести надзвичайний стан на всій території країни.

 • 9 Липень 2021 (16:59)

  Святіший Отець, хоч і перебуває в лікарні, але вже почав працювати, а також відслужив Святу Месу. В неділю молитва «Ангел Господній» транслюватиметься з лікарні.

 • 9 Липень 2021 (12:10)

  Дідахе чітко говорить, що кожен, хто бажає приступити до Святого Причастя, повинен спочатку приступити до таїнства Покаяння.

  Святкування Святої Літургії розпочалося після встановлення таїнства Євхаристії на Тайній Вечері. Й завдяки першим учням Ісуса, воно поширилося по цілому світу. Згадку про це «ламання хліба» можна знайти у різних новозавітних листах, а також у стародавньому документі, який має назву Дідахе.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць