Новини

 • 30 Червень 2022 (14:43)

  Мати Тереза, яка стала прикладом жертовності та доброчинності для всіх часів, виробила надзвичайно важливі поради щодо виховання дітей, щоб останні стали радістю для батьків та гордістю суспільства.

  Отже, це такі поради:

 • 30 Червень 2022 (14:31)

  Перебуваючи з приватним візитом у Римі, глава американської Палати представників Ненсі Пелозі приступила до св. Причастя під час Літургії, яку очолив Папа Франциск.

  Ця подія викликала широке зацікавлення, оскільки раніше глава архиєпархії Сан-Франциско, до якої належить п. Пелозі, заборонив уділяти їй Причастя допоки вона не відречеться від підтримки прав на аборт.

 • 30 Червень 2022 (14:21)

  У Львові заборонили діяльність УПЦ МП та активної у минулому релігійної секти «догналітів». Таке рішення прийняли депутати Львівської міської ради під час закритого засідання у четвер, 30 червня, повідомив депутат Юрій Ломага.

   

 • 30 Червень 2022 (13:28)

  Префект дикастерії у справах сприяння єдності християн, кардинал Курт Кох, незвично гострими словами скритикував московського патріарха Кіріла. «Це єресь, фальшива доктрина, що патріарх насмілюється легітимізувати жорстоку і абсурдну війну в Україні з псевдорелігійних мотивів», - сказав кардинал в інтерв’ю німецькому виданню «Die Tagespost».

  На його думку, «применшення жорстокої війни путіна до «спеціальної операції» є словесним зловживанням. Я змушений засудити таку позицію як цілком недопустиму».

 • 30 Червень 2022 (12:53)

  Ватиканська метеорологічна станція Рома-Макао вчора зареєструвала найвищу температуру в історії.

  Новий рекорд становить 40,8 градусів Цельсія і є вищим на одну десяту градуса від температури, занотованої в 2007 і 2017 роках.

  Канадський експерт погоди Т’єррі Ґус зауважив, що вища температура (42,1 градуси) зафіксована в Collegio Romano (станція центр Риму), однак ця станція надмірно виставлена під дію сонячних променів.

 • 30 Червень 2022 (12:47)

  «Запрошую наших братів з України, котрі зараз проживають у Польщі, щоб по мірі своєї віри долучились до паломництва на Ясну Гору», - сказав митрополит варшавський кардинал Казімєж Нич.

  У серпні зі столиці Польщі на Ясну Гору вийде кілька груп паломників. Найстаріша з них 311-те Варшавське піше паломництво, яке вперше вирушило на Ясну Гору в 1717 р., коли 20 чоловіків під керівництвом Антонія Ґромадзького пішло в покутному паломництві, щоб просити про стримання епідемії чуми.

 • 30 Червень 2022 (12:29)

  Через шість років після смерті о. Ґабріеля Аморта, котрий без сумніву був одним із найвідоміших екзорциcтів світу, заплановано створення фільму про його життя.

  Компанія «The Screen Gems production» оголосила, що зйомки фільму під назвою «Папський екзорцист» розпочнуться у вересні 2022 року в Ірландії. Актором, котрий зіграє у фільмі головну роль, стане Рассел Кроу, відомий у всьому світі за участь у фільмі «Гладіатор» та «Тор».

 • 30 Червень 2022 (10:46)

  Центр душпастирства осіб з вадами слуху «Надія», який діє при Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, запускає серію катихетичних відеороликів для людей з вадами слуху.

 • 30 Червень 2022 (09:41)

  Днями Львів відвідав єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Ця дієцезія Римо-Католицької Церкви зараз найбільше страждає від ворожих обстрілів, на її території точаться активні бойові дії, а частина дієцезії перебуває під окупацію. Єпископ Ян здійснює своє служіння у Запоріжжі і від початку повномасштабого вторгнення намагається дбати не лише про своїх вірян, але про всіх, хто звертається у пошуках духовної чи гуманітарної підтримки.

 • 30 Червень 2022 (09:36)

  Ми просимо Духа Святого, щоб наділив нас поміркованістю, зокрема в умовах війни, коли починає щоразу більше бракувати засобів для гідного життя, тому що війна завжди приносить із собою розруху, зубожіння і голод.

  Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 126-й день війни росії проти України.

  На початку звернення Предстоятель подякував Богу і Збройним Силам України за можливість прожити ще один день.

 • 30 Червень 2022 (09:35)

  Віра це шлях, який вимагає постійного дозрівання, протягом якого вчимося насправді бути християнами. Думками про це поділився Папа Франциск, роздумуючи над прикладом святих апостолів Петра і Павла.

 • 30 Червень 2022 (09:33)

  В урочистість апостолів Петра і Павла побачив світ Апостольський лист Папи Франциска «Desiderio desideravi», присвячений літургії, в якому він наголошує на тому, що богослужіння, яке не євангелізує, не є автентичним.

 • 30 Червень 2022 (09:28)

  Папа Франциск закликав не переставати молитися за те, щоби якнайшвидше скінчилося божевілля війни в Україні та не переставати підтримувати народ, який багато страждає.

  Ескалація насильства в Україні, де внаслідок посилених ракетних обстрілів цивільної інфраструктури гинуть беззахисні люди, стала для Папи Франциска спонукою знову звернутися із закликом молитися за якнайшвидше завершення війни та надавати допомогу народові, який страждає від її наслідків. Після проказування молитви «Ангел Господній» 29 червня 2022 року він сказав:

 • 29 Червень 2022 (16:18)

  «Чи заголовки, які неможливо перетравити, на тему Бенедикта будуть повторюватись постійно? Місяць за місяцем? Коли нарешті ніхто не відважиться піднести руку на Папу-емерита?», - запитує Петер Зеєвальд, автор монументальної біографії «Бенедикт XVI. Життя» у статті, розміщеній на німецькомовному католицькому порталі kath.net.

  Папський біограф пише про нічим не обґрунтовану постійну кампанію проти Бенедикта XVI і нещодавню скаргу, подану на нього до Окружного суду в Траунштайні.

  Публікуємо текст статті п. Зеєвальда.

 • 29 Червень 2022 (14:19)

  Боже, Ти у своїй досконалій і невимовній владі доручив людям владу над землею, вчини, щоб ми визнали славу і честь, якою Ти їх обдарував, і щоб ми були піддані їм згідно Твоєї волі. І дай їм, Господи, здоров’я, мир, згоду і непохитність, щоб без згіршення виконували правління, яке Ти їм доручив.

 • 29 Червень 2022 (13:38)

  Про покликання та актуальні події в Україні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк.

  Закликаю усіх слухачів відповісти собі на запитання: "Як я проживаю цю війну?"  Християни покликані переживати ці події в глибині серця, але паралельно маємо також тримати безпечну дистанцію. Також, варто пам'ятати про вдячність захисникам України - це хлопці та дівчата, які потребують нашої молитви. Ті, хто потім повернеться приїдуть іншими людьми і саме такими маємо їх прийняти. Поцікавтеся, які ментальні зміни відбуваються сьогодні в умовах війни, дослідіть цю сферу.

 • 29 Червень 2022 (13:33)

  Розпочалася дискусія на одну тему, яка є дуже важливою.  Для того щоб перемогти треба бути єдиними. Молимося: “Боже, нам єдність подай”.  Про що хочу з вами поговорити? Останніми часами у соцмережах, від представників влади та громадянського суспільства виникають зневажливі звернення до жителів Західної України. Мовляв повертайтеся з Європи додому, ваші домівки ніхто не бомбардує.  Однак зараз в Україні немає безпечного місця.

 • 29 Червень 2022 (13:24)

  Якщо коли-небудь, виходячи зі сповідальниці, ти задумувався над тим, чи твоя сповідь була доброю, - цей текст, без сумніву для тебе.

  Шкода, що не можна підслуховувати сповідь інших людей. Ні, не для того, щоб підслуховувати гріхи інших, а для того, щоб навчитись від інших, як добре сповідатись.

 • 29 Червень 2022 (12:54)
  В інтерв’ю для Vatican News Преосвященний Лазар Ю Хун Сік, поділився думками про священичу формацію, вказуючи на численні приклади свідчення життя тих, які живуть Євангелієм.

  Серед нових кардиналів, імена яких Папа Франциск оголосив в останню неділю травня, є архиєпископ Лазар Ю Хун Сік, Префект Дикастерії в справах духовенства. В інтерв’ю для Vatican News 70-річний ієрарх поділився думками про священство, формування в семінаріях та особливість Церкви в Азії.

 • 29 Червень 2022 (12:51)
  Поглибленням спадщини Другого Ватиканського Собору та зосередженням на молитві буде позначене приготування до Ювілею 2025, який вже отримав офіційний логотип.

  Напередодні урочисті святих Апостолів Петра і Павла, 28 червня 2022 р., у Ватикані відбулася презентація логотипу та перших ініціатив у рамках приготування до Ювілею 2025 року, який проходитиме під гаслом «Паломники надії».

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць