Новини

 • 3 Грудень 2021 (22:17)

  Служби безпеки Кіпру затримали чоловіка, озброєного ножем, котрий намагався потрапити на Св. Літургію під проводом Папи Франциска на стадіоні GSP в Нікосії.

  «Під час контролю безпеки перед входом на стадіон поліція арештувала 43-річного іноземця»,- повідомив ЗМІ один із поліцейських.

  Як інформує pch24.pl, арештований походить з Нігерії. Поліції він намагався пояснити, що ніж, з яким він хотів пройти на папську літургію, є «для особистого вжитку» і зовсім не пов’язаний із присутністю Папи на Кіпрі.

 • 3 Грудень 2021 (22:03)

  Українські католицькі єпископи латинського обряду виступили з критикою численних обмежень та механізмів тиску, які позиціонуються як засіб боротьби проти COVID-19.

  Мова зокрема йшла про примус до вакцинації.

 • 3 Грудень 2021 (18:28)

  У Храмі святої Терези від Дитятка Ісуса Львівської архидієцезії, що розташований на вулиці Львівській у Брюховичах, виникла пожежа. Повідомлення надійшло до рятувальників о 13.43 год. Про це Тvoemisto.tv повідомив речник ГУ ДСНС у Львівській області Ігор Курус.

  За його словами, у будівлі сильне задимлення. На момент прибуття рятувальників горів купол церкви.

 • 3 Грудень 2021 (18:19)

  Апостольським Адміністратором призначено Преосвященного Жоржа Понтьє, вислуженого Архиєпископа Марсельського.

  У четвер, 2 грудня 2021 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск прийняв прохання про зречення, подане Архиєпископом-Митрополитом Парижа Преосвященним Мішелем Опеті. Апостольським Адміністратором вакантного осідку ad nutum Sanctæ Sedis (до відкликання Апостольською Столицею) призначено архиєпископа Жоржа Понтьє.

 • 3 Грудень 2021 (18:18)

  Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на необхідність розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням. 

  Навколо проблем підтримки сімей і допомоги нужденним, захисту прав дітей та суспільної моралі відбулася дискусія під час зустрічі 1 грудня Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з главою Уряду, профільними міністрами та іншими урядовцями, яку модерував Головуючий у ВРЦіРО Григорій Комендант.

 • 2 Грудень 2021 (15:51)

  У перший день перебування на Кіпрі Папа Франциск зустрінеться з місцевим духовенством і катехитами, здійснить візит ввічливості до Глави Держави та зустрінеться із представниками влади і дипломатичного корпусу.

  Батьківщина святого апостола Варнави вдруге вітає Наступника святого Петра. О 14:52 місцевого часу (що збігається з київським), літак з Папою Франциском на борту приземлився в міжнародному аеропорту Ларнаки, що є головним аеропортом острова. Його попередник Венедикт XVI був першим Папою, що ступив на землю Кіпру, відвідуючи острів від 4 до 6 червня 2010 року.

 • 2 Грудень 2021 (15:50)

  Нещодавно Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав мав у Ватикані зустріч зі Святішим Отцем Папою Франциском. Однією з тем розмови була ситуація в Україні та війна. Про потенціал посередництва Святого Престолу для досягнення миру в Україні Блаженніший Святослав говорив на Київському безпековому форумі 1 грудня.

  Блаженніший Святослав розповів про готовність Апостольської столиці стати посередником перемовин між Україною і Росією, не даючи при цьому спекулювати на біді людей.

 • 2 Грудень 2021 (15:43)

  ЗАЯВА

  Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

  про загрози, які несе в собі Стамбульська конвенція, 

  та недоцільність її ратифікації

 • 2 Грудень 2021 (12:23)
  Розпочалася 35-та Апостольська подорож Папи Франциска. В суботу Святіший Отець відлетить із Кіпру до Греції.

  У четвер, 2 грудня 2021 р., Папа Франциск втретє у цьому році прибув до римського міжнародного аеропорту Фюмічіно, щоби вирушити в свою чергову Апостольську подорож за межі Італії.

 • 2 Грудень 2021 (12:03)

  Питання про те, коли починається людське життя, не є сьогодні питанням світогляду, але науки. Дослідники не сумніваються, що воно розпочинається від зачаття. Тому найважливішим питанням в побудові світу без абортів є освіта, - вважає американська діячка про-лайф Брук Стентон.

 • 2 Грудень 2021 (10:59)

  Вже за кілька днів свої брами відчинить католицька катедра в Бахрейні. Катедра Матері Божої Арабської стане представництвом апостольського вікарія Північної Аравії.

  Планується, що 9 грудня храм урочисто відкриє король Хамад, а наступного дня освячення храму здійснить кардинал Люїс Тагле, префект Конгрегації євангелізації народів.

 • 2 Грудень 2021 (10:38)

  Темою цьогорічного Київського безпекового форуму, який відбувся 1 грудня, є найбільш болюче і нагальне на сьогодні питання – як Україні бути і залишатися сильною у виснажливій війні з Росією – зокрема, у війні інформаційній, психологічній, у війні цінностей і цивілізаційного вибору? Як захистити і підтримати людей у цій боротьби зі злом, часто невидимим, але таким, що нищить свідомість і душі? Про це говорили запрошені на Форум духовні особи – зокрема, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

 • 2 Грудень 2021 (10:25)

  Американське суспільство втрачає свою юдейсько-християнську ідентичність. Американці деінде шукають сенсу і перспектив. В такій ситуації Церква повинна пригадати собі про свою місійну ідентичність, щоб ділитись з тими, хто шукає Євангелія. На це вказав глава єпископату США під час засідання американських єпископів.

  Архиєпископ Хосе Гомез зосередився на викликах, що виникають в результаті прогресуючої секуляризації. Він наголосив, що в такій ситуації Церква повинна пам’ятати, що її головною метою є євангелізація.

 • 2 Грудень 2021 (10:21)

  В результаті вибуху бомбової пастки на дорозі зі столиці Нігеру до кордону з Буркіна-Фасо загинули щонайменше три особи і кільканадцять отримали поранення.

  Християни, які проживають в цьому регіоні, кожного дня стають жертвами погроз і нападів через свою віру. «Ми живемо у все більшому страху», - розповідає місіонер о. Мауро Арманіно.

 • 1 Грудень 2021 (20:44)

  Президент Португалії Марселу Ребелу де Соуза наклав вето на закон, що легалізує евтаназію в країні. Рішення глави держави є другою цього року відмовою підписувати приписи, що дозволять легалізацію т.зв. смерті з медичним супроводом.

  В понеділок президент Ребелу де Соуза відмовився підписувати цей закон, пояснюючи, що в ньому містяться  суперечності. За його словами, хоча в законопроекті написано, що для смерті з медичним супроводом кваліфікуються «смертельно хворі» особи, однак там також допускається переривання життя пацієнтів, які терплять від «невиліковних і важких хвороб».

 • 1 Грудень 2021 (20:20)

  «Усі літургії після 17:00 відмінено», - повідомили в середу єпископи Нідерландів. За їх словами, приводом для такого рішення є збільшення кількості хворих на COVID-19.

  «Церква не повинна бути джерелом зараження», - йдеться в заяві місцевого єпископату. Післяобідні богослужіння не відбудуться також в період Різдвяних свят. Наразі не відомо чи буде проведено т.зв. Пастирки (Літургії у надвечір’я Різдва).

 • 1 Грудень 2021 (19:50)

  За даними Інституту сімейних досліджень, кількість молодих американців, що утримуються від сексуальних відносин зростає. І цікаво те, що така тенденція почалася спочатку серед чоловіків, а вже потім серед жінок, хоча в обох випадках різниця досить відчутна. Кількість людей до 35 років, які утримуються від статевих відносин, більш ніж удвічі зросла з 2008 по 2021 рік, з 8% до 21%. А стриманість серед тих, хто ніколи не був одружений зросла з 25% до 50%, як серед жінок, так і серед чоловіків.

 • 1 Грудень 2021 (16:03)

  Подорожжю братерства та нагодою наблизитися до пораненого людства називає Папа Франциск свою подорож до Кіпру та Греції, що включатиме зустріч з мігрантами на грецькому острові Лесбосі.

 • 1 Грудень 2021 (16:00)

  У першу середу грудня Святіший Отець повернувся до роздумів про святого Йосифа, зупинившись на тому, чого Обручник Пресвятої Богородиці може навчити християнських наречених.

 • 1 Грудень 2021 (15:58)

  Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць