Новини

 • 6 Грудень 2023 (16:17)

  #НазустрічРіздву — це авторський духовний медіапроєкт владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та країнах Скандинавії. У ньому єпископ прагне спільно із усіма людьми доброї волі благодатно та ефективно переживати кожен день Різдвяного посту на шляху до світлого празника Воплочення Божого Сина. Тому з усіма своїми фізичними та духовними силами вирушаймо у спільну мандрівку віри із владикою Богданом!

 • 6 Грудень 2023 (14:06)
  У Римі відбулася презентація шостого нагородження відзнакою, створеною на честь французького священика, вбитого 2016 року під час служіння Святої Меси, яка цього року вперше матиме міжнародний вимір.

  Досягнувши вже шостого нагородження, журналістська премія ім. отця Жака Амеля стає міжнародною, відкрившись на журналістів з усього світу. Вручення відзнаки відбудеться наприкінці січня 2024 року в Люрді, під час міжнародної зустрічі журналістів з нагоди вшанування святого Франциска Сальського.

 • 6 Грудень 2023 (14:05)

  Святого Миколая 1Тм 5,22-6,11; Лк 18,15-17,26-30 (о. д-р Турконяк Р.) Чернилява 06.12.2023.

 • 6 Грудень 2023 (14:02)

  Добитися історичної справедливості – повернути УГКЦ Нижні Митрополичі сади біля Архикатедрального Собору святого Юра (м. Львів, площа Святого Юра, 5) прагне церковна громада та вірні Української Греко-Католицької Церкви.

  Вже кілька років поспіль УГКЦ в особі Курії ЛА є учасником розгляду в судовому порядку питання повернення державою нашій Церкві Нижніх Митрополичих садів.

  Сторонами цієї судової справи крім УГКЦ є Львівська міська рада та Адміністрація Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України.

 • 6 Грудень 2023 (14:00)

  Владика Венедикт Алексійчук, єпископ Єпархії Святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), у черговому духовному роздумі на просторах Інтернету запрошує своїх читачів застановитися про те, чи віднаходимо ми час на зупинку у житті, чи вміємо перебувати наодинці зі собою, власними думками та бажаннями, чи вміємо стишитися задля того, щоби почути голос Божий.

 • 6 Грудень 2023 (13:57)

  У XVI неділю після Зіслання Святого Духа, 3 грудня 2023 року, відвідуючи парафіяльну спільноту Перенесення мощей святого Миколая Чудотворця у с. Відники (Львівська область), архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк роздумував над багатством, яке Господь дарує людям для здійснення добра та переміни власного життя. Святий Миколай, за його словами, скористався цією нагодою, а ми?

  З цієї проповіді митрополита Ігоря Возьняка ви дізнаєтеся:

 • 6 Грудень 2023 (13:54)

  Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук поділився думками як варто переживати Адвент у часі війни, будучи свідомими постійної присутності Бога з нами.

 • 6 Грудень 2023 (13:46)
  В рамках приготування до Святого Року 2025, базиліка Святого Петра започатковує соціальні ініціативи, які відповідають трьом ключовим поняттям Ювілею: безкорисливість, справедливість і прощення.
 • 6 Грудень 2023 (13:24)

  Креативність і простота як ознаки євангельського звіщення, звершуваного у Святому Дусі, були в центрі уваги підсумкової катехизи Папи Франциска про апостольську ревність.

 • 6 Грудень 2023 (13:11)

  Наприкінці середової зустрічі з прочанами Папа Франциск закликав усіх не забувати молитися за народи, які страждають від війни, згадавши також і про Україну. Він також подякував полякам за матеріальну і духовну підтримку Церкви на сході.

 • 6 Грудень 2023 (11:40)

  Такої шопки у Ватикані ще не було.

  Цьогоріч Дитятко Ісуса триматимуть не Марія чи Йосиф, а святий Франциск. Як і 800 років тому, коли Ассизький Бідачина, повернувшись зі Святої Землі, вирішив поставити перші в історії Різдвяні ясла, розповідає Vatican News Енріко Берсан, відповідальний за різдвяну декорацію на площі Святого Петра.

 • 6 Грудень 2023 (11:12)

  Наші літургії часто надто банальні та занадто галасливі, надто африканські та недостатньо християнські, – сказав кардинал. Роберт Сара на симпозіумі щодо літургії в Сенегалі, Африка. Священник, який походить із сусідньої Гвінеї, за призначенням Папи Франциска понад 6 років очолював ватиканську Конгрегацію Божого Культу та Дисципліни Таїнств.

 • 6 Грудень 2023 (10:37)

  Священника з єпархії Окігве в Нігерії було викрадено 30 листопада, коли він їхав уділити таїнство помазання хворих парафіянину

  1 грудня єпархія оголосила, що отець Кінгслі Езе, який служить парафіяльним священником католицької церкви Святого Михаїла Умуекебі в нігерійському штаті Імо, був викрадений приблизно о 20 год. того вечора і його місцезнаходження невідоме.

  Канцлер єпархії, отець Прінсвілл Івуаньяну, підтвердив факт викрадення та попросив молитися за безпечне звільнення Езе, повідомляє CNA.

 • 5 Грудень 2023 (15:28)

  5 грудня 2023 року минає перший рік від дня відходу до вічності п. Юрія Шевчука, батька Блаженнішого Святослава. З цього приводу Глава УГКЦ очолив у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию поминальні богослужіння.

  Разом із Главою Церкви молилися: архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, єпископ-помічник Київської архиєпархії Йосиф Мілян, єпарх Стрийський Тарас Сеньків, єпископ-помічник Стрийської єпархії Богдан Манишин та духовенство єпархії.

 • 5 Грудень 2023 (15:24)

  Про внутрішню боротьбу св. Йосифа, яку він переживав в часі народження Ісуса, розповідає о. Антон Літвинов ОМІ. 

  Роздуми на основі іконографії та духовної боротьби, яку переживав тоді св. Йосип і яку зараз переживає кожен чоловік (і кожна жінка).  
   

 • 5 Грудень 2023 (14:31)

  У середу, 6 грудня, під час відпустової урочистості на честь св. Миколая київська парафія отримає реліквії св. Івана Павла ІІ. Святкування очолить митрополит Львівський архиєпископ Мечислав Мокшицький, який був особистим секретарем святого папи.

 • 5 Грудень 2023 (14:30)

  «Диявол не має справжнього обличчя, його обличчя – це брехня, а істина – це Ісус Христос», – розповідає о. Карел Орліта, новий очільник Міжнародної асоціації екзорцистів. Він підкреслює, що коли екзорцист на власні очі бачить присутність лукавого і в той же час відчуває ефективність молитви, а значить і силу Божу, це великий досвід віри. «І це дуже гарний досвід, бо він показує перемогу Христа над злом», – додає чеський священник.

 • 5 Грудень 2023 (14:24)

  #НазустрічРіздву — це авторський духовний медіапроєкт владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та країнах Скандинавії. У ньому єпископ прагне спільно із усіма людьми доброї волі благодатно та ефективно переживати кожен день Різдвяного посту на шляху до світлого празника Воплочення Божого Сина. Тому з усіма своїми фізичними та духовними силами вирушаймо у спільну мандрівку віри із владикою Богданом!

 • 5 Грудень 2023 (14:13)

  Кліматичні Rebellion активісти в Італії на вихідних зірвали літургію, яку відправляв Туринський Архиєпископ Роберто Реполе, під час цього демонстранти читали твори Папи Франциска про навколишнє середовище.

 • 5 Грудень 2023 (13:39)

  Єпископ Сальтільйо в мексиканському прикордонному штаті Коауїла Іларіо Гонсалес Гарсія оголосив про автоматичну екскомуніку («latae sententiae») одного чи кількох злодіїв, які вдерлися до католицької церкви, викрали й осквернили Євхаристію.

  Інцидент стався вранці 25 листопада в каплиці Святого Серця Ісуса, що є частиною парафії Богородиці Шенштатської, розташованої на околиці міста, повідомляє CNA.

Сторінки

Паломництво Святими місцями