- Суб, 20/12/2014 - 13:53
![](http://catholicnews.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/1497540_903338389678749_251248293880796685_n.jpg?itok=U7wd2m4L)
Народний депутат Андрій Левус, колишній заступник голови СБУ, на своїй Фейсбук-сторінці повідомив про чергову провокацію російських терористів, які 18 січня пограбували скит Свято-Іверського жіночого монастиря в честь Турковицької ікони Божої Матері, що в с. Піски Ясинувацького району Донецької області.
«Увага провокація! У с. Піски (Ясинуватський р-н) бойовики “ДНР”, переодягнені у військову форму ЗСУ, проникли та пограбували одну з адмінбудівель Донецької єпархії УПЦ. Очікуємо нові сторони і гнівні заяви від МП та відповідні сюжети на ПутінТБ.» - пише нардеп.