Бойовики ЛНР і ДНР розгроми прикривають боротьбою за православ'я
  • Втр, 09/09/2014 - 12:40

Пастор Церкви Добрих Перемін з Маріуполя та директор благодійного фонду «Республіка Пілігрим» Геннадій Мохненко на своїй сторніці в фейс-бук розповів історію свого друга – пастора, ім'я якого з відомих причин не називає.

«Бойовики його заарештували в домі молитви, приїхавши на богослужіння з калашами. Привезли його в підвал і почали сперечатися ... розстріляти чи ні? Однак, спершу вирішили повезти його на суд до місцевого батюшки. Останній провів з пастором (з руками в наручниках і з зав'язаними скотчем очима) "спасенну" бесіду ... Після довгих коливань батюшка все ж милостиво підняв палець вгору, що дозволило пастору вижити. В захоплений ДНРівцями молитовний будинок в Слов'янську теж заходили батюшки, придивлялися до нового помешкання ... Вони це робили в перерві між молитвами за "гради" і освяченням підвалів Гіркіна, в яких катували, розпорювали животи і вбивали людей. Моліться разом з ДНРівцями за їх бісівський експеримент, благословляйте цю "святу" рать ... але одне прохання ... перейменуйтесь (щоб у людей не було плутанини в голові) в "Протестантів Московського Патріархату" і практикуйте ваш четвертий Рейх (ой вибачте… помилка ... "Четвертий Рим" звичайно)», – пише Геннадій Мохненко.

Разом з тим він висловив свою щиру повагу «справжнім православним людям і священикам, які розуміють всю чортівню, що коється під маскою "московського православ'я" на південному сході країни».