- Чтв, 16/06/2016 - 18:48
![](http://catholicnews.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/o6etff0q5wa_146606069613.jpg?itok=WP6YdhER)
Сьогодні, 16 червня, львів'яни матимуть змогу побачити реліквії святого Івана Павла II, а також Вишгородську ікону Богоматері.
Про це повідомляє кореспондент 032.ua.
Святі реліквії можна побачити у рамках приготування до Світового Дня Молоді - 2016. Мощі Івана Павла II перебувають у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що на вулиці Личаківській, 175. Також у храмі перебуває чудотворна ікона Вишгородської Богородиці.
Зазначимо, що храм буде відчинений сьогодні впродовж усього дня. Отож усіх охочих запрошують взяти участь у молитовних заходах та вшанувати святині.
Нагадаємо, у середу, 15 травня, у храмі Покрови Пресвятої Богородиції відбулась зустріч ікони та мощей. Під час Святої Літургії усі парафіяни храму мали можливість прийняти Тайну Єлеопомазання.
Фото: