«Допомога Церкві в потребі»: три проекти для України в контексті пандемії
  • Пон, 08/06/2020 - 19:54

Папська фундація допоможе придбати засоби індивідуального захисту для духовенства та підтримає чернечі спільноти Кам’янець-Подільської дієцезії.

Три ініціативи на підтримку Церкви в Україні під час надзвичайного стану в охороні здоров’я, спричиненого поширенням коронавірусної інфекції затвердила Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі». Загальна сума фінансування трьох проектів – 165.400 євро.

Як зазначається в комюніке, поширеному організацією, перший проект полягає в наданні засобів індивідуального захисту для запобігання зараженню 2740 греко-католицьким священикам та тисячі богопосвячених осіб. Другий проект – аналогічна підтримки для понад 730 священиків латинського обряду та коло сотні семінаристів. Крім того, окрему допомогу отримають 24 жіночі чернечі спільноти Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.

«Від початку пандемії всі засоби захисту, починаючи від масок і до рукавичок і дезінфекційних розчинів, подорожчали вдесятеро, а в деяких випадках – більше, – розповів для “Допомоги Церкві в потребі” о. Микола Леськів, настоятель римо-католицької парафії в Червонограді на Львівщині. – Я придбав також маски для вірних, які не можуть собі цього дозволити, але наші ресурси обмежені». Тож адресати згаданих трьох проектів сподіваються, що постачання захисних матеріалів відбуватиметься принаймні до кінця серпня.


Паломництво Святими місцями