Фотовиставка «Свідки страждання» - про християн Близького Сходу
  • Чтв, 14/11/2013 - 11:33

15 листопада у Львові відбудеться відкриття виставки фотографій «Свідки страждання». Авторка світлин, Анна Вальчик, побачила та увіковічнила християн різних обрядів, будинки, святині Близького Сходу. Сьогодні багато з того, що зображують фотографії, вже не існує: святині знищено, а людей вбито. Загалом, щороку у світі гине близько 100 тисяч християн.

Виставку можна буде оглянути в храмі святих Петра і Павла (УГКЦ), вул. Театральна, 11. На відкритті виставки буде авторка світлин.

Ці фотографії Анни Вальчик вже виставляли в Ужгороді і виставлятимуть у Києві, 15 грудня у храмі Марії Матері Церкви на бул. Перова, 1б. 

Анна Аполонія Вальчик – польський археолог. З 1993 року живе і працює на Близькому Сході. Провела численні розкопки в Ізраїлі, Туреччині та Йорданії. Публікує статті та інтерв’ю в різних журналах Вірменії, Ізраїлю та Польщі. Режисер кількох документальних фільмів та репортажів про життя християн на Близькому Сході. Зокрема фільму «Це моя Свята Земля» про життя ліванських християн в Ізраїлі, а також стрічок «Мистецтво Ірану» та «Правдиве обличчя Хезболи». Анна Вальчик є автором кількох фотовиставок, які відбувались в різних містах Польщі і були присвячені життю християн на Близькому Сході. Працювала журналістом для польських та ізраїльських медіа. У 2009 році заснувала власну фундацію і медіа-проект Ann Media (http://annmedia.eu/).