Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу Бостонської трагедії
  • Чтв, 18/04/2013 - 12:23

«Від імені єпископів, священиків, ченців і мирян УГКЦ в Україні висловлюю найглибші співчуття з приводу загибелі людей і руйнувань, завданих жахливими вибухами під час Бостонського спортивного марафону... Молитимуся за вас і всіх тих, хто бере участь у пастирському служінні, оточуючи своєю опікою постраждалих від цього насильства», - пише в листі-співчутті Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, кардиналу Шону Патріку О'Меллі,  Архиєпископу Бостона, у зв’язку з трагедією, що сталася в Бостоні (США) 15 квітня 2013 року.

Пригадуємо, що  під час Бостонського марафону в США прогриміло три потужні вибухи, внаслідок яких загинули три особи (серед них восьмирічний хлопчик) та було поранено понад 140 осіб. Участь у марафоні брали також шестеро українців, з них ніхто не загинув.

«Ми єднаємося в молитві разом із вами, Церквою Бостона, та жертвами трагедії і їхніми родинами. Протягом великоднього часу ми проголошуємо, що Христос воскрес, своєю смертю переміг смерть і тим, хто в гробах, дарував життя! Нехай ця обіцянка воскресіння і порятунку від темряви гріха дасть сили тим, хто найбільш її потребує», - цими словами завершив лист-співчуття Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ