Єпископат РКЦ України: «У час війни відчуваємо, наскільки цінною є любов у сім’ї»
  • Срд, 15/06/2022 - 11:24

Лист Конференції єпископату України у рамках приготування до Х Всесвітньої зустрічі сімей, що відбуватиметься 22-26 червня 2022 року.  

X ВСЕСВІТНЯ ЗУСТРІЧ СІМЕЙ 22-26 червня 2022 року

 

«Любов у сім’ї: покликання і шлях до святості»

Дорогі брати і сестри!

Усі ми переживаємо дуже важкий час, досвідчуємо великого зла, але також щодня ми є свідками та учасниками великого добра. Від початку війни бачимо відвагу наших воїнів, відданість волонтерів і медиків, жертовність, самопосвяту, взаємну підтримку, молитву багатьох людей у нашій країні, але також досвідчуємо того, що ми не самі, ми є членами Тіла Христового. Маємо цей великий дар приналежності до Вселенської Церкви, яка завдяки молитві, жертві, стражданням та різноманітній підтримці багатьох вірних у всьому світі допомагає нам вистояти.

З 22 по 26 червня 2022 р. Свята Церква переживатиме Х Всесвітню зустріч сімей. У Римі зустрінуться делегати з різних країн, зокрема з України. На цю зустріч сімей яку, за волею Святішого отця Франциска, у цьому році можемо пережити в сім’ях і парафіях, хочемо щиро запросити усіх вас, дорогі подружжя та сім’ї, особливо сім’ї, чиї життя в небезпеці, сім’ї, які перебувають в окупації, сім’ї, які розлучила війна, сім’ї, які втратили своїх близьких і ті сім’ї, які опікуються своїми близькими, що постраждали внаслідок війни.

Темою зустрічі сімей буде: «Любов у сім’ї: покликання і шлях до святості». Безумовно, у цей страшний час війни ми особливо відчуваємо, наскільки цінною і важливою є любов в сім’ї та любов до великої родини, якою є Батьківщина. Ваші душпастирі повідомлять вас про різноманітні можливості переживання цих благословенних днів, присвячених відродженню віри та будуванні ваших сімейних стосунків. Інформацію про програму та пропозиції щодо святкування Всесвітньої зустрічі сімей в парафіях ви також знайдете на католицьких сайтах в Інтернеті.

У четвер, в Урочистість Народження Св. Йоана Хрестителя, запрошуємо зустрітися в родинному колі вдома або через Інтернет. У п’ятницю, в Урочистість Пресвятого Серця Ісуса, з очищеним у Таїнстві Примирення серцем, будемо разом дякувати, просити та ввіряти наші сім’ї Пресвятому Серцю нашого Спасителя. В суботу Діва Марія хоче утішити вас своїм Непорочним Серцем. Будьте разом, знайдіть час для молитви та адорації, щоб Любов загоювала рани. В неділю під час Святої Меси подружні пари зможуть відновити шлюбні обітниці та отримати особливе благословення разом зі своїми дітьми та всіма членами родини. Україна, безумовно, займе особливе місце в серцях сімей, зібраних у Римі та парафіях усього світу. Ми наполегливо закликаємо вас пережити ці дні сім’ї разом, наскільки дозволяють умови війни.

У цей час великого випробування, ми з великою любов’ю та співчуттям, молимося за усіх вас, особливо молимося про вічне життя для тих, хто загинув.

 

З благословенням

Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні

13 червня 2022 року

№ 25/2022

Джерело: Католицький медіа-центр