Бойко Юстин. Авторська колонка

  • Вівторок, Січень 31, 2017 - 12:12

    Сьогодні весь львівський інформаційний простір знову заповнила тема «злощасного» сміття. Тільки деякі зауважили, що нині ми втратили на війні з Московією чудових синів України, серед яких випускник Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного молоденький капітан Андрій Кизило.

    Це яскрава відповідь тим, які постійно питають священиків як ворожок: «Отче, а як Ви думаєте, коли закінчиться війна?»

    А ось моя відповідь усім: Коли усі зрозуміють, що у нас в Країні війна і вона торкає кожного!

  • Середа, Січень 11, 2017 - 13:32

    Повідомлення з австрійського часопису Illustrierte Kronen Zeitung від 6 січня 1912 року про те, що КАЗИМИР граф ШЕПТИЦЬКИЙ (бл. Климентій Шептицький) вирішив вступити до монастиря.

    Зверніть увагу на німб, як своєрідне символічне пророцтво його святості!

    Повідомлення часопису:

    «Вступ бувшого депутата парламенту до монастиря

    Бувший депутат парламенту граф Казимир Шептицький, президент Галицького лісогосподарського об’єднання, який у 1901 році був обраний до парламенту галицькими землевласниками, раптом покинув цими днями Львів.

  • Четвер, Січень 5, 2017 - 11:43

    ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

    до громадськості
    княжого міста ЛЬВОВА

    Вельмишановний Андрію Івановичу,
    Достойні депутати Львівськоі міської ради,
    Дорогі працівники музейної сфери,
    Громадські активісти,
    Дорогі Львів'яни!

    МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ У ЛЬВОВІ ОГОЛОСИВ СВІДОМИЙ НЕОФІЦІЙНИЙ БОЙКОТ

    усім свідомим Львів`янам,
    науковим працівникам та інтелігенції,
    громадським діячам та науковим дослідникам,
    Львівській міській Раді та її депутатам!

    Такий висновок напрошується з того, що, незважаючи на те, що

  • Вівторок, Грудень 27, 2016 - 15:21

    Була собі така одна маленька дівчинка-спільнота і їй була потрібна підтримка. Допомагали усі, хто міг. У тому числі і я. Звичайно вона дуже хотіла вже стати інституцією, але потрібно було трохи часу. І тому, що вона була спільнотою, тому легше і приємніше було з нею працювати.

  • Четвер, Грудень 1, 2016 - 21:02

    Настоятель Свято-Іванівської Лаври єрм. – д-р.  Юстин Бойко звернувся з відкритим листом-подякою  до мера Львова Андрія Садового та депутатів Львівської міської ради , в якому висловив слова вдячності  за прийняте справедливе історичне рішення  - присвоїти  Музею народної архітектури та побуту у Львові ім’я блаженного  Климентія Шептицького.

  • Неділя, Жовтень 9, 2016 - 12:51

    ЛЬВІВ - місто кави, пива, вина, батяра ... сміття ...

    ЛЬВІВ - місто, де чиновники не дбають про національну і духовну пам`ять Народу!

    ПРИКЛАД

    Блаженний КЛИМЕНТІЙ ШЕПТИЦЬКИЙ

    Людина

    Монах

    Мученик

    Ісповідник віри

    Праведник світу

    Віддав своє життя за Христа і Український Народ

    Засновник Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, на базі якого пізніше виріс Музей народної архітектури та побуту у Львові

  • Вівторок, Липень 12, 2016 - 12:16

    Сьогодні святкуємо празник верховних Апостолів Петра і Павла – людей святих, послідовників Христа, яких він вибрав для того, щоб вони будували Його Церкву. Одному з них, тобто Петрові, який кілька разів навіть Його відрікся, він каже, що на ньому збудує свою Церкву, яку «пекельні ворота не подолають» (Мт. 16,18). Важко зрозуміти, чому саме цих слабких і немічних вибирає Спаситель для продовження свого діла. Проте, можна з певністю здогадуватися, що одним з аргументів був той, що це були ентузіасти своєї справи.

  • Середа, Червень 29, 2016 - 09:33

    Цими днями минає рік від того часу, як у Львові досягала свого піку т. зв. «скверна справа». Усі, хто слідкував за подіями, пам’ятають, що мова йде про молодих людей, які опісля об’єдналися у групу і створили ГО «Врятуй сквер святого Юра». Народна мудрість каже, що час розставляє все на свої місця. Я спеціально намагався протягом майже року не рухати цієї теми, що побачити, які плоди принесе ініціатива людей зі скверу. Намагався моніторити як ситуацію навколо скверу, так і діяльність тих, які були з ним пов’язані.

Про автора

о.Юстин Бойко - священик, монах-студит, настоятель Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Потребують допомоги!!!

Першокласник Сашко Гук
потребує термінової операції

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць