На місці будівництва храму св. Франциска поранили двох сестер
  • Срд, 17/04/2013 - 12:03
На місці будівництва храму св. Франциска поранили двох сестер

Вчора ввечері під час молитви на місці будови стріляли з пневматичної зброї у двох сестер - с. Розалію і с. Терезіану зі згромадження Сестер святого Йосифа.

Ситуація на будівництві католицького храму у Києві на Оболоні стає все більш напруженою. Вчора ввечері усі небайдужі зібралися на молитву біля будови. Раптом пролунали постріли, які поранили двох сестер монахинь. Стріляли з пневматичної зброї - сестру Терезіану поранили у руку, а cестру Розалію в обличчя. Сестри не мають серйозних травм.

Пневматична зброя — ручна зброя, в якій для викидання кулі використовується сила тиску стисненого повітря або іншого газу. Вона використовується як аматорська розважальна, спортивна та мисливська зброя, має різну потужність. За словами отця Фіделіса Волністовa OFM, калібр куль був більший, ніж використовується у тирі, розміром з горошину і більший. Потрапивши сестрі в обличчя, одразу ж пішла кров. Все сталося раптово. Жителі навколишніх будинків заперечують, що стріляв хтось з них, кажучи, що "вони самі себе поранили".

Отці францисканці, які працюють у парафії, просять католиків міста зібратися сьогодні о 19.30 на спільну молитву на будівництві.

Католицький Медіа-Центр