«Найбільше багатство Патріаршої курії — це люди, які з великою посвятою служать нашій Церкві», - владика Богдан (Дзюрах)
  • Втр, 08/05/2018 - 10:04

“Освячення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ є дуже важливою подією, бо завершується важливий етап... Він готувався поступово і впевненими кроками. Першим кроком було перенесення скромної, невеличкої частини Патріаршої курії, яка була у Львові.

Тоді вона складалася з кількох осіб і займала в Києві одну чи дві кімнати. Протягом певного періоду виросла структура і зміцніла Церква, а також розвинулася Патріарша курія... Тому це не просто будинок, а місце, де ми служитимемо нашій Церкві”, — запевнив владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

За його словами, ми маємо плекати надію, що освячення цього дому дасть новий поштовх до більш ефективного служіння Патріаршої курії та її структур і Київської архиєпархії.

“Коли я прибув до Києва, то на цьому місці майже нічого не було. Патріарший собор Воскресіння Христового в Києві ще світився своїми стінами до неба, а на місці Патріаршої курії був лише будинок у “зародковому” стані. Приблизно в такому ж стані було будівництво нашої Церкви, коли вона була оновлена, але ще молода і динамічна”, — згадує єпископ.

“Патріарша курія потребувала дуже багато інвестицій — не тільки фінансових, а й кадрових і людських. Ми сьогодні дякуємо Богові за те, що ми маємо, бо це не тільки приміщення, не тільки стіни. Ми вдячні Всевишньому та нашим жертводавцям. Ми вважаємо, що найбільше багатство Патріаршої курії — це саме люди, наші фахівці, які з великою посвятою служать нашій Церкві. Ми неймовірно раді, що вони будуть мати дещо комфортніші й кращі умови для ще більш ефективного служіння!” — наголосив владика Богдан.

Пригадуємо, що 7 травня, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав освятив і відкрив приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ у Києві.