Непал: Свячення під час землетрусу і чудо
  • Суб, 16/05/2015 - 11:56

Поштовхи у Непалі досі відчутні, їхні оселі зруйновані, більшість родин досі живе у наметах, а мешканці маленького селища Таркерабарі, що розташоване біля підніжжя Гімалаїв, … радіють! По-перше, ніхто з їхнього селища, розташованого неподалік від епіцентру, не загинув під час землетрусу. По-друге, їхній земляк, Тек Радж Паудель, єзуїт, прийняв свячення пресвітерату саме 25 квітня. Поштовхи почались через півгодини після завершення церемонії, яку очолив єпископ Поль Сімік.

«У переддень свячень ми побудували каплицю, яка була зруйнована бурею, що розпочалась незабаром. Ту саму конструкцію не зруйнував такий потужний землетрус!», — каже місцева монахиня, що була присутня на святі.

42- річний єзуїт – єдиний християнин у своєму селищі, його односельці сповідують індуїзм. Як  годиться, він запросив на урочистість усе село. Мешканці переконані: вони врятувались, оскільки були на святі.

У 1988 році майбутній священик вступив до коледжу в Катманду, столиці Непалу. «Я почув про Біблію на уроці англійської мови і вирішив дізнатись більше про цю книгу. Цікавість спонукала мене читати Біблію, і це радикально змінило моє життя», – каже він. Отець Паудель відвідав ряд церковних спільнот, та обрав Католицьку Церкву. Він прийняв хрещення та одразу вирішив приєднатись до Ісусового Товариства. «Я дуже хотів отримати свячення у своєму рідному селі, адже ми усі з одного клану, ми одна родина! Я вдячний настоятелям, які на це погодились. Це благословення для мого села! Ми стали свідками чуда!», — вважає священик.