- Суб, 15/08/2015 - 17:05
![](http://catholicnews.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/643415_qba_8942201_7.jpg?itok=6RhVN4AL)
«Я властиво щойно довідався, що на Фейсбуці з’явився профіль підписаний моїм ім’ям і функцією», - заявив Апостольський нунцій у Польщі Архиєпископ Целестіно Міліоре.
«Я ні коли не створював профілю жодній соціальній мережі» - додав нунцій, - «хтось, хто видає себе за мене, не може мати чесних намірів». Нунцій також заявив, що вже у понеділок зробить відповідні кроки у цій справі.
«Вже зараз прошу вас, щоб ви розповсюдили цю інформацію якомога ширше. Я не хотів би, щоб хто небудь отримав якусь шкоду від цієї шахрайської діяльності» - зазначив нунцій.
За матеріалам: info.wiara.pl