План читання Біблії на Різдвяний піст
  • Срд, 28/11/2018 - 16:44

На сайті ДивенСвіт є можливість ще глибше відкривати для себе велику містерію Христового народження. Інтернет-сервіс пропонує читачам план читання Біблії на цілий Різдвяний піст. 

"Ви мабуть вже чули про традицію прочитувати Новий Завіт протягом Великого посту. Ось ми стрічаємо Різдвяний піст, і це є також нагода більше дізнатись про народження Ісуса Христа. Хто такий Ісус Христос? Для чого Він став людиною? Які пророцтва Старого Завіту це передрекли? Як це сповнилось? Відповіді на ці та інші питання можна знайти читаючи Святе письмо за пропонованим планом. Пропоную приєднатися до цієї захопливої мандрівки, під час якої читатимете різноманітні книги Біблії – п’ятикнижжя, псалми, малі та великі пророки, Євангеліє та послання Апостолів", - йдеться у повідомленні.
План оснащений посиланнями на розділи в онлайн Біблії (читачам пропонують звернути увагу, що самі уривки є, як правило, менші за цілий розділ, тож вони не мусять читати весь розділ, а лише вказаний уривок). Також є вказані теми уривків (про що йдеться), та значення уривків. Всього є чотири значення: особа відповідає на питання “Хто такий Ісус Христос?”, мета – “Для чого Ісус став людиною?”, пророцтво – пророкування приходу Ісуса Христа, сповнення – як ці пророцтва виконались у народженні Ісуса Христа.
 
Онлайн документ цього плану читання для роздруку

"Раджу також паралельно слухати Різдвяні аудіо реколекції від о. Корнилія Ярмака – глибокі роздуми про Ісуса Христа! Бажаю Вам гарного та плідного Різдвяного посту! З Богом!" - пише автор.

За матеріалами ДивенСвіт