Префект Конгрегації Східних Церков відвідує Ефіопію
  • Суб, 06/12/2014 - 12:09

Від 5 до 11 грудня 2014 р. триває візит кардинала Леонардо Сандрі, Префекта Конгрегації для Східних Церков, до Ефіопії. Метою відвідин, як читаємо у комюніке цього ватиканського відомства, є висловити духовну близькість і підтримку Ефіопській Католицькій Церкві коптського обряду. Осідок Митрополита, який є Главою цієї Церкви, розташований в столиці цієї східноафриканської країни місті Аддис-Абеба, а до її складу входять також чотири єпархії в сусідній Еритреї.

Програмою подорожі передбачено участь у святкуваннях 50-річчя встановлення Єпископської Конференції Ефіопії, відвідини єпархій, парафій та харитативних, медичних й освітніх закладів, проваджених Церквою, молитва у санктуарії святого Джустіно де Якобіса, першого латинського єпископа Ефіопії, а також зустрічі з Главою Ефіопської Православної Церкви та Президентом Ефіопії.

Всім душпастирям і вірним кардинал Сандрі передасть щирі вітання та Апостольське благословення Папи Франциска, як знак духовної близькості та запоруку надії у Господі, з особливою думкою про біженців, які рятуючись від нелюдських умов життя на батьківщині, зустріли смерть у хвилях Середземного моря.