Принц Чарльз: Християнам не слід сприймати свою релігійну свободу як належне
  • Срд, 20/12/2017 - 16:17

Християни Великобританії та решти світу не повинні сприймати свою релігійну свободу як належне, - вважає Принц Уельський Чарльз. Він розповів, що був «глибоко шокований» тим переслідуванням, якого християни зазнають на Близькому Сході.

У промові до членів Мельхітської Греко-Католицької спільноти принц Чарльз зазначив, що був приголомшений, коли почув якого переслідування вони зазнали в Сирії. «Впродовж мого життя я намагався усіма можливими для мене способами сприяти порозумінню між людьми різних релігій, будувати мости між найбільшими релігіями світу, і мені безмірно важко бачити скільки болю і страждань зараз виносять християни, лише через їх віру»,- сказав він.

«Як християни, ми пам’ятаємо, що Господь закликав нас любити наших ворогів і молитись за тих, хто нас переслідує», - додав він. – «Але у випадку тих, хто стоїть перед обличчям такої ненависті і гноблення, я можу лише пробувати уявити наскільки їм надзвичайно важко слідувати прикладу Христа».

Тому для християн Великобританії та решти світу, «котрі насолоджуються свободою віросповідання і свободою слова, важливо не сприймати цей стан як належне», цитує принца Catholic Herald.

Принц також розповів про свою зустріч з єзуїтом з Сирії, котрий розповів про те, як виглядає життя місцевих християн. «Для тих людей, релігійна свобода є щоденним вибором між життям і смертю», - наголосив він.