- Пон, 05/02/2024 - 17:54
![](http://catholicnews.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/63d750ce551a7c82.jpg?itok=T_kvz9wK)
4 лютого з архипастирським візитом до української парафіяльної громади Всіх святих м. Гамбурґ завітав єпископ Стефан Гессе, архиєпископ Гамбурзький. Цього дня єпископ молитовно єднався з українським народом напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну.
Також цього тижня в архиєпархії Гамбурґа відбуваються святкування на честь святого Ансґара — просвітителя і покровителя архидієцезії. З цієї нагоди українці подарували єпископу Стефанові різьблений хрест із зображенням св. Ансґара та гербом архиєпархії Гамбурґа на зворотній стороні.
А відтак, архиєрей відвідав кожну катехитичну групу дітей, поспілкувався з численними парафіянами та запевнив усіх про безнастанну молитву за Україну й українців.
«Я прийшов до вас, щоби зміцнити вашу надію. Щоденно молюся вервицю за ваш народ», — сказав єпископ, звертаючись до українців.
![](https://ugcc.ua/pub/images/5895e73984b9a141.jpg)