Священики УГКЦ встановили польову каплицю на Майдані
  • Срд, 04/12/2013 - 21:01

З 3 грудня на Майдані чергують греко-католицькі священики: учора отці Київської Архиєпархії душпастирювали у наметовому містечку, а сьогодні, після встановлення польової каплички, перебувають на площі біля стелли, де 29 листопада відбулося жорстоке побиття студентів та молоді.

Протоієрей Ігор Онишкевич, декан київський, щодня координує священиків. Сьогодні на площі була встановлена польова капличка, де мають змогу помолитися мітингуючі з усіх куточків України. Біля каплички зібралися священики УПЦ КП: “Уже маємо свою капличку – а де є церква, там буде село”, – каже один зі священиків.

“Ми встановили цей намет-каплицю саме на площі біля стелли, як пам’ять про ту криваву бійню, яка сталася 29 листопада вночі”, – каже о. Ігор Онишкевич. Отець дбає про побут священиків та з помічниками прикріплює хрест на вході до намету.

За цей час священики з парафії на Аскольдовій Могилі, монастиря св. Василія Великого, з Патріаршого собору, парафії св. Миколи Доброго на Подолі по декілька годин перебували на Майдані, де благословляли людей, спільно з ними молилися за добру долю для українського народу на головній сцені та приватно.

Уже від 5 грудня на площу прибуде о. Михайло Димид, котрий біля каплички молитиметься літургію вночі, а вдень чергуватиме разом зі священиками Київської Архиєпархії.

Нагадаємо, згідно з закликом Блаженнішого Святослава, усі храми УГКЦ у Києві відкриті для потребуючих і у них проводиться безперервна молитва. “Молитва і діла милосердя – це ті дві заповіді любові, що їх ми сьогодні повинні сповнити, щоб Господь Бог подарував нам мирне розв’язання цієї непростої ситуації, в якій перебуває зараз наша Україна”, – каже Блаженніший Святослав.

Джерело: http://kyivsobor.ugcc.org.ua