У Львові завершилося тренінгове навчання в рамках першої в УГКЦ програми наставництва для сиріт
  • Чтв, 01/11/2012 - 00:00

27 жовтня у Відділі комісій Патріаршої курії УГКЦ, що на території Свято-Юрського комплексу у Львові, відбулася завершальна сесія тренінгу в рамках програми «Наставництво для сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування». Цей захід, по завершенні якого його слухачі отримали сертифікати, відбувся з ініціативи Комісії УГКЦ у справах сім'ї.

 

Цього дня слухачі тренінгу також обговорювали майбутні кроки наставництва. «Інформація, яку отримали учасники тренінгу, та обговорення під час настановчих сесій стали вкрай важливими для них. Зараз багато слухачів тренінгу перебуває в стані роздумів, розмірковуючи про майбутні плани стосовно того, для якої дитини вони будуть корисними. Вони також обдумують свої знання та якості, щоб якнайкраще послужити дитині-сироті», - прокоментувала подію координатор програми з питань сирітства та прийомних сімей Марія Саквук.

 

Зазначимо, шо цей тренінг  відбувся вперше в УГКЦ у рамках програми «Наставництво для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Представники Комісії УГКЦ у справах родини повідомили, що наступний такий тренінг розпочнеться на початку грудня. На їхнє переконання, таке навчання є вдалою нагодою більше зрозуміти специфіку переживання дітей-сиріт та проаналізувати свої можливості, щоб допомогти дітям.

 

Департамент інформації УГКЦ