У Нікарагуа росіянка облила кислотою католицького священика
  • Пон, 10/12/2018 - 09:37

Жінка була одягнена у футболку із зображенням плоду в утробі матері, який показує непристойний жест.

Громадянка Росії в католицькому храмі нікарагуанського міста Манагуа напала з кислотою на священика. Він госпіталізований з серйозними опіками, повідомляє ВВС.

Згідно з повідомленням, інцидент стався відразу після того, як 59-річний католицький священик Мігель Гевара закінчив слухати сповідь в катедральному соборі міста.

За даними агентства, зловмисницю затримали віруючі, які знаходилися в храмі. Вони замкнули жінку в кімнаті до приїзду поліції.

Правоохоронці з'ясовують можливі мотиви нападу.

Місцеві ЗМІ тим часом повідомляють, що жінка була одягнена у футболку із зображенням плоду в утробі матері, який показує непристойний жест.

Як зазначає агентство, напад стався в непростий час для Католицької церкви в Нікарагуа. Уряд цієї країни останнім часом гостро критикує церкву за її допомогу опозиційним активістам в ході антидержавних протестів в квітні. Тоді сотні людей загинули в зіткненнях з силовиками.

У вересні уряд Нікарагуа розпорядився видворити делегацію ООН з прав людини після публікації доповіді, яка засуджує репресії і зловживання, скоєні адміністрацією президента країни.