У Ватикані дискутують про вплив медицини ХХІ сторіччя на суспільство
  • Чтв, 26/04/2018 - 12:20

«Як наука, технологія і медицина ХХІ сторіччя впливатимуть на культуру і суспільство» – таку тему має четверта з черги Міжнародна ватиканська конференція в рамках ініціативи “Unite to Cure” (Єднатися, щоб зціляти), яка проходитиме у Ватикані від 26 до 28 квітня. Організатори заходу – Папська Рада в справах культури, фундація «The Stem for Life» (анг. Опора для життя) Фундація «Сura» (іт. Турбота) та фундація «Наука і віра» – мають на меті надалі підтримувати згадану міжнародну ініціативу у сфері охорони здоров’я, започатковану вісім років тому.

Як зазначається в брошурі конференції, в ній візьмуть участь світові лідери з різних сфер для того, «щоб обговорити майбутнє медицини, сприяти підвищенню загальної обізнаності щодо наукових досягнень і додати надії пацієнтам і їхнім родинам в всьому світі». Власне, лозунгом заходу стали слова: «Запобігати, лікувати, зцілювати і готувати до майбутнього!».

Організатори конференції вбачають свою місію в тому, щоб зібрати провідних осіб з таких сфер, як охорона здоров'я, бізнес, засоби масової інформації, медицина та релігія, аби сприяти їхній співпраці, спонукати їх вдосконалювати доступ до медичних послуг та збільшувати інвестиції в дослідження та інновації, заохочувати міждисциплінарну співпрацю та підтримувати розвиток здорових громад через запобігання, освіту та кращий доступ до медичних послуг.

Конференцію відкриє Президент Папської Ради в справах культури кардинал Джанфранко Равазі, в ній візьме також участь також Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін.

В суботу 28 квітня 2018 р. з учасниками конференції зустрінеться Папа Франциск.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць