У Ватикані оприлюднено Lineamenta XIV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів
  • Втр, 09/12/2014 - 16:00

У вівторок, 9 грудня 2014 р., у Ватикані оприлюднено  Lineamenta (Напрямні лінії) XIV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів, яка від 4 до 25 жовтня 2015 року відбуватиметься у Ватикані на тему: «Покликання і місія сім’ї в Церкві та в сучасному світі».

У прес-релізі секретаріату Синоду Єпископів зазначається, що напрямні лінії, які є першим документом наступного синодального зібрання, укладені на основі напрацювань попередньої асамблеї, що відбувалась нещодавно. Їх супроводжує ряд запитань, відповіді на які покликані допомогти в опрацюванні Instrumentum laboris (Робочого документу) XIV Звичайної Асамблеї Синоду.

Lineamenta надіслані Єпископським Конференціям, Синодам Єпископів, Об’єднанням чернечих настоятелів та відомствам Римської Курії, які до 15 квітня 2015 року повинні надіслати свої зауваження та пропозиції, залучивши до консультацій різні середовища місцевих Церков. Ці напрацювання будуть враховані під час приготування Робочого документу, який побачить світ на початку літа. Секретаріат Синоду Єпископів також закликає супроводжувати зазначений синодальний шлях молитвою, зокрема, в наміренні сімей.