У Ватикані відбудеться конгрес про синодальність душпастирства молоді
  • Срд, 22/05/2024 - 11:56

Триденний міжнародний конгрес стане для його учасників нагодою для того, аби в дусі Апостольського напоумлення Christus vivit обговорити такі теми як молодіжне лідерство, синодальність, формація та духовний супровід.

 

Від 23 до 25 травня 2024 р. приблизно 300 делегатів єпископських конференцій зі 110 країн світу прибудуть до Риму, щоб взяти участь у Міжнародному конгресі на тему «Задля синодального душрастирства молоді: нові стилі та стратегії лідерства», організованому Дикастерією у справах мирян, сімʼї та захисту життя. Ця подія стане ключовим моментом відзначення п'ятої річниці публікації Апостольського напоумлення Christus vivit, опублікованого після Синоду, присвяченого молоді 2018 року.

Протягом трьох днів учасники міжнародного конгресу обговорюватимуть теми Christus vivit, які є фундаментальними для душпастирської праці, зокрема, говоритимуть про молодіжне лідерство, синодальність, формацію та духовний супровід. Першу сесію заходу на тему «Від СДМ Лісабон 2023 до СДМ Сеул 2027» відкриє кардинал Кевіна Фаррел, Префект Дикастерії у справах мирян, сім'ї та захисту життя.

Ще однією важливою темою конгресу буде Ювілейний Рік Молоді, що проходитиме від 28 липня до 3 серпня 2025 року. Міжнародний конгрес завершиться в суботу, 25 травня, двома важливими подіями: вранці з учасниками заходу зустрінеться Святіший Отець, а пополудні – сестра Наталі Бекар, Заступниця Секретаря Генерального Секретаріату Синоду.