У Жовкві молилися за полеглих Січових Стрільців
  • Птн, 02/11/2012 - 00:00

 1 листопада, у 94-ту річницю проголошення Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР), громада міста Жовкви прийшла до могил Українських Січових Стрільців, щоби помолитися і віддати шану борцям за волю України.

 

Поминальну Панахиду відслужив єпархіальний єпископ Михаїл Колтун разом із парафіяльними священиками усіх храмів м. Жовкви. Після спільної молитви єпископ сказав проповідь, відтак були промови державних і громадських діячів.

 

Владика Михаїл наголосив: «Ми сьогодні стоїмо на тій святій землі, де є прах наших героїв, які віддавали своє життя для того, щоби ми після них будували свою державу. Вони за неї поклали своє життя. А хто би сьогодні поклав життя за свою Батьківщину?», - запитав архипастир. «Сьогодні можливо від нас не потребується, щоби ми проливали свою кров, але є можливість мирними руками сповняти наш християнський обов’язок, який є спрямований на розбудову нашої держави. Це не є велика жертва, але вона є цілеспрямована і дуже потрібна», - підсумував єпископ.

 

Голова міста, керівники районної адміністрації та районної ради поклали вінки до могили Українських Січових Стрільців та засвітили лампадки пам’яті.

 

Під час молитовного зібрання співав хор Жовківського районного Народного дому «Діброва».

Прес-служба єпархії