Візуальна Євангелізація: футболки від "Родини" на літо 2020 року
  • Чтв, 18/06/2020 - 16:15

Сайт Родина, який належить комісії у справах сімей Римсько-Католицької Церкви в Україні, вже 2 роки займається візуальною Євангелізацією, поширюючи просімейні та прохристиянські футболки, які можна використовувати в побуті, під час вуличних акцій, парафіяльних чи спільнотових активностей.

Комерція? Чому футболки?

“У нас немає задачі заробити, тому визначаємо ціну собівартості + оперативні витрати. Мета – заявити про свої християнські і сімейні цінності через літній одяг повсякденного вжитку – футболку. Вам соромно, ніяково сказати про свою віру сусіду чи перехожому? Почніть з того, що за Вас це промовить Ваш одяг. Зробіть перший крок у напрямку особистої євангелізації” – говорить монах-паулін отець Роман Лаба, керівник проєкту Родина та автор ідей футболок.

Як все почалося?

За ці два роки отець Роман підготував езкізи та реалізував більше 15 видів футболок: 

“Образи приходять завжди невчасно: то за кермом, то під час проповіді. Ідея першої “Чоловіком і жінкою створив їх”, яка була презентована на Всеукраїнській ході за сім’ю влітку 2018 року виникла під час ранкової кави і медитації над цим словом з книги Буття. Виписав вірш і, роздумуючи над ним, над однією “о” домалював оселедець, а над іншою – дівочий барвінок”. 

 

На правах дружнього жарту відмітимо, що отець Роман є знаним бібліїстом в Україні, доктором теології і, на загал, розмальовування літер з біблійних віршів не є основним інструментом дослідження Божого Слова в його арсеналі.

Остання футболка – GPS. Що за дивна назва?

17 травня святкували 100-річчя з дня народження папи Йоана Павла ІІ. Перші літери імені папи італійською власне і складають цю абревіатуру (Giovanni Paolo Secondo). Він був тією особою, яка в умовах духовного бездоріжжя постмодерну, постправди, секуляризації та сексуалізації, вказувала чіткі моральні орієнтири через власний приклад та проголошене навчання. 

Вже тривалий час на фб сторінці Родини у форматі відео тривають катехизи отця з однойменною назвою GPS, в яких він коментує вчення Йоана Павла ІІ в простий і доступний спосіб.

Це виключно католицькі футболки?

Більшість – якраз навпаки, транслюють загальнохристиянські та просімейні цінності без виразного церковного акценту.

Технічні деталі: як замовити, скільки коштує?

З минулого літа залишилось чимало різних футболок, тому можна обрати до смаку. Є також дитячі розміри. Маємо більшість розмірів, але не всі, бо це залишок. 

Кошт нової футболки GPS – 200 грн.

Минулорічні ціни дозволили решту футболок розповсюджувати за ціною 

150 грн – доросла

100 грн – дитяча.

Алгоритм замовлення: обираєте футболку – переходите у форму – складаєте замовлення – оплачуєте, ОБОВʼЯЗКОВО вказуючи в замітках назву футболки і Ваше прізвище – ми Вам відправляємо. 

Переглянути та замовити всі наявні футболки можна за посиланням https://www.rodyna.org.ua/2020-6-16-5/

 

Вектор GPS

 

Дитячі футболки: Майбутній святий Майбутня свята 

Сім’я – серце України (футболка для дорослих і дітей)

Захисник сімейних цінностей (є синій і білий варіанти)

Сім’я сильна Богом

Бог торкнувся моєї родини

 

Христос – життя моєї родини