Владика Богдан Дзюрах узяв участь у святкуваннях Римо-Католицької Церкви 1025-річчя Хрещення Київської Русі
  • Нед, 04/08/2013 - 22:59

Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, 4 серпня на Володимирській гірці в Києві взяв участь у святкуваннях Римо-Католицької Церкви в Україні 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

У коментарі Департаменту інформації УГКЦ владика Богдан висловив радість від участі в цих святкуваннях. «Ця радість є ще більшою, коли пригадуємо, що в часи Хрещення України-Русі Христова Церква ще не була поділена. Хоч князь Володимир прийняв християнство в його візантійській іпостасі, Церква була єдина. І наша Українська Греко-Католицька Церква, будучи візантійською за традицією, є водночас носієм неперервної традиції єдності Київської Церкви з Апостольським Римським Престолом. Ось тому ми разом сьогодні святкували ювілей Хрещення», – наголосив архиєрей.

Секретар Синоду висловив сподівання щодо чисельної присутності духовенства й мирян Римо-Католицької Церкви на святкуваннях греко-католиків ювілею Хрещення та посвяченні Патріаршого собору Воскресіння Христового, головної святині УГКЦ.

Наприкінці Богослужіння єпископи уділили благословення дітям, присутнім на Літургії.

Департамент інформації УГКЦ