Звернення єпископату РКЦ України з приводу 30-річчя катастрофи на ЧАЕС
  • Втр, 26/04/2016 - 12:49

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 26 квітня 1986 року увійшла в історію як одна з найтрагічніших сторінок життя нашого народу. Важко осягнути наслідки гуманних, соціальних, економічних втрат від цієї катастрофи.

Саме тому, наше суспільство, керівники Держави і вся міжнародна спільнота, має зробити належні висновки з цієї трагічної події, а особливо ті, хто відповідальний за енергетичну політику та спільне благо громадян.

Ми, Римсько-Католицькі єпископи в Україні, хочемо висловити співчуття тим,  які оплакують сьогодні близьких, жертв цієї трагедії. Церква не забуває про них - і сьогодні молиться за всіх померлих і за тих, хто страждає через наслідки аварії.

Також пам’ятаємо жертовність, любов і відданість ліквідаторів, які героїчно, ціною власного здоров’я та життя, зупинили поширення радіації. Вам і вашим близьким - наша найглибша подяка й найширша молитва! У вашому прикладі ми бачимо здійснення слова Спасителя Нашого: «Немає більшої любові від любові того, хто віддає за друзів свою душу» (Йо. 15, 13).

Усі єпископи, духовенство і віряни Римсько-Католицької Церкви сьогодні будемо молитися, аби Милосердний Господь потішив даром Надії всіх, хто страждає і оплакує, отже, «Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерті. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!» (Одкровення 21, 4).

Пресвята Діво Маріє, молись за нас!

Львів 26.04.2016 р. 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць