Бенедикт XVI хоче провести літо у Ватикані
  • Втр, 25/06/2013 - 23:34

Бенедикт XVI «спокійний. В нього хороша пам’ять, а очі світлі та життєрадісні». Такими словами охарактеризував Папу-емерита о. Стефан Отто Хорн, представник «Кола студентів Ратцінгера», котрий відвідав його на початку червня.

За словами його колишнього студента, Бенедикт XVI хоче провести літо у Ватикані. Він також припустив, що його наступник, Папа Франциск, може провести кілька днів у Кастель-Гандольфо, щоб врятуватися від літньої спеки. Папа Франциск запропонував Бенедикту XVI повний доступ до папської літньої резиденції у Кастель-Гандольфо.

Заплановано, що Франциск відвідає Кастель-Гандольфо 14 липня, де помолиться з вірними молитву «Ангел Господній». За словами о. Хорна, Бенедикт XVI припускає, що Папа Франциск відправить в тамтешній парафії Літургію з нагоди Урочистості Успіння Пресвятої Богородиці, що припадає на 15 серпня.

Слід також додати, що Бенедикт XVI вирішив більше не брати участь в публічному житті, а також не буде проводити традиційну щорічну зустріч з колишніми студентами, як це було щоліта за часів його понтифікату. На вручення Премії Ратцінгера, що запланована на жовтень, він також не прибуде.

За матеріалами Romereports.com


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць