Для українців у Греції провели обряд відновлення хресних обіцянок
  • Чтв, 17/08/2017 - 12:10

Для церковної громади українців греко-католиків в місті Атени після дня пам’яті рівноапостольного князя Київського Святого Володимира Великого був проведений обряд відновлення хресних обіцянок.

В українському храмі в місті Атени такий обряд після закінчення Божественної Літургії провів о. Григорій, який тієї неділі молився з українською громадою.
Також цього дня була організована паломницька поїздка з відвідинами трьох монастирів, що розташовані неподалік грецької столиці. Для українців, які взяли участь у цій паломницькій поїздці, також було організовано та проведено обряд відновлення хресних обіцянок.

Душпастир для українців греко-католиків у Греції о. Андрій Твердохліб відзначив, що відновлення хресних обіцянок, даних хресними батьками в нашому імені під час прийняття святих Таїн Хрещення та Миропомазання, вже стало доброю традицією в Україні.

“Кожен християнин, який охрещений в ім'я Пресвятої Тройці, має бути свідомий цих обіцянок, адже духовна боротьба триває ціле наше життя. Тому так важливо періодично ті хресні обіцянки відновлювати та самим собі пригадувати, чиї ми духовні діти; пригадувати собі відречення від співпраці зі злом та служіння Христові, - зазначив о. Андрій. - Саме в той час, коли ми згадуємо урочисто пам'ять прийняття християнства на нашій українській землі та народження до духовного життя кожного із нас, і проводяться в храмах такі обряди”.

Священик подякував всім, хто долучився до спільних молитов та прилюдно знову визнав себе дитиною Божою. “Хай Господь, наш добрий та люблячий Батько, благословить нас усіх!” – зазначив о. Андрій.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць