Уська Орися. Авторська колонка

  • Середа, Лютий 14, 2024 - 16:29

    Про Серце, яке може заповнити голод любові

  • П'ятниця, Лютий 2, 2024 - 13:48
  • Субота, Грудень 16, 2023 - 19:58

    У часи, коли на нас впливає так багато різних зовнішніх подразників, легко втратити дар повної присутності у певному місці чи з конкретним людьми.

    Чи я вмію бути повністю присутнім, чи хочу так могти?
  • Вівторок, Грудень 12, 2023 - 16:46

    У наші часи з доступом до Інтернету можна знайти багато інформації про значення символів, зображених на зовнішньому одязі Хуана Дієго з Ґваделупе. 12 грудня, у найтемніший день того року, коли місцеві жителі боялися поразки бога-сонця і, відповідно краху всього їхнього світу, Марія останній раз об’явилася цьому молодому ацтеку. Яке послання Церква транслює сучасному світові кожного року у день літургійного спомину Ґваделупських об’явлень?

  • Субота, Грудень 9, 2023 - 21:01

    Про що йдеться у святі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії?

  • П'ятниця, Грудень 8, 2023 - 16:54

    Що Церква святкує у день Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії? Ми святкуємо подію, коли подружжя Йоакима і Анни зачало дитину – Марію. Ми святкуємо у літургійному році акт зачаття дитини. Ця дівчинка була вбережена від будь-якого впливу первородного гріха від моменту зачаття. Якою чистотою, плідністю і радістю мало відрізнятися подружнє ложе двох земних реальних людей, яке дало такий плід!

  • Субота, Грудень 2, 2023 - 16:24

    Виховуючи дітей, ставимо собі запитання: хто ми їм, а вони нам? Яка моя роль, як вихователя? Хто ми, друзі чи батьки для них?

     

  • Субота, Грудень 2, 2023 - 16:17

    У стані базової довіри дитина приймає як правду все, що чує про себе. Дуже подібно робить і дорослий, при тому є ризик прийняти і брехню, яку хтось сказав. Що робити з тим?

  • Субота, Листопад 18, 2023 - 18:56

    Які би не склалися обставини ззовні, ніхто не може забрати свобідної волі людини. І як би не намагалися вплинути на неї, остаточно вибір робить сама людина

  • Неділя, Листопад 12, 2023 - 00:09

    Щоб ми розуміли, хто Бог і який Він, нам дано тіла. Вони розказують божественну історію.

     
  • Середа, Листопад 8, 2023 - 18:37
    01:03 Чи думають чоловіки тільки про секс?
    08:34 Про що думають жінки 
    11:47 Як сприймати своє сексуальне бажання? 
    18:57 Як Марія переживала свою сексуальність 
    30:27 Як переживати свою сексуальність зґвалтованим? 
    44:12 Чи потрібно говорити з коханою людиною про секс і гріхи, пов’язані з ним? 
    59:30 «Люби ближнього свого, як себе самого» Що це означає?
     
  • Понеділок, Листопад 6, 2023 - 15:25

    Реалії сьогодення не дають можливості не зустрічатися з гнівом. Ми або боїмося власного гніву і глушимо його, або даємо йому неконтрольовано вибухати.

  • Неділя, Жовтень 29, 2023 - 14:45

    Багато говорили останнім часом про серце, зокрема в контексті скандалу з кліпом. Нині в мене теж кілька слів про серце

  • Четвер, Жовтень 12, 2023 - 17:49

    У вирі стосунків один-на-один у щоденному житті варто інвестувати час і зусилля у стосунки саме такого типу з Тим, Хто є джерелом усякого добра і всіх стосунків

  • П'ятниця, Вересень 8, 2023 - 16:42

    На фото: Скульптура чотирьох поколінь святості. Нижня Саксонія, 16 століття

  • П'ятниця, Червень 16, 2023 - 15:10
  • Субота, Червень 10, 2023 - 22:48

    Галичани відомі своєю «пристрастю» до городІв. На них тратять купу сили, здоровʼя і краси. Пропоную подивитися на те, що стоїть в корені такого заняття

     

  • Четвер, Травень 18, 2023 - 19:15

    Чоловік може дуже багато, хоча слово potentia завужують лише до можливості звершувати акт співжиття. Його завдання складне, але прекрасне. В чому його сила?

  • Четвер, Квітень 6, 2023 - 19:52
    У Великий Четвер, у день встановлення Священства і Євхаристії, хочеться щось сказати кожному знайомому священнику.
     
    Це спроба сказати відверто, і з допомогою історій з життя, розповідей знайомих і навіть анекдоту.

  • Субота, Квітень 1, 2023 - 19:53
    У попередньому відео йшлося про технічну сторону процедури екстракорпорального запліднення.
    Сьогодні мова про те, як це впливає на безпосередніх учасників: батьків і дітей.
    Все, що діється з нами в тілах, має вплив на духовний світ і навпаки

Сторінки