Найпопулярніше | Католицький Оглядач 

Найпопулярніше

 • 22 Липень 2018 (13:42)

  15 липня 2018 р.Б. в селі Підмонастир Перемишлянського району відбулося чергове Свято молоді: «Велети українського духу:  праведний митрополит Андрей Шептицький, блаженний священномученик Климентій Шептицький, блаженний священномученик, покровитель душпастирів УГКЦ Омелян Ковч, о. Максим Телішевський, Юліан Головінський, Григорій Пісецький, Іван Керницький,… – будівничі держави, лідери нації».

 • 22 Липень 2018 (13:46)

  І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. [Мт. 16:18]

 • 22 Липень 2018 (20:09)

  Перша пожива, яку Господь дає втомленому та розгубленому натовпові – це хліб Божого слова, адже всі ми потребуємо слова істини, що провадить і просвічує нас. На це звернув увагу Папа Франциск, коментуючи перед проказуванням молитви «Ангел Господній» в неділю, 22 липня 2018 р., євангельську розповідь про те, як апостоли повернулися з місії, а Ісус, милосердився над людьми, не зважаючи на потребу відпочинку.

  Несподівані перешкоди нашим задумам

 • 22 Липень 2018 (20:10)

  Родини можуть втілити в життя справжню програму людської гідності та моральності, стаючи, таким чином, прикладом для всього людського року, покликаного населяти та оберігати спільний дім – створіння. Такими думками кардинал Петер Турксон, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові, поділився з тисячами пар, приналежних до руху «Équipes Notre-Dame», що проводили свою міжнародну зустріч у Фатімі.

  Дбати про дім

 • 22 Липень 2018 (20:11)

  У цьому випуску програми о. Віталій Барабаш готуватиме рибацьку юшку для Вас та для науковців-археологів на Пліснеську.

  Для приготування цих страв Вам знадобляться: риба, картопля, морква, кропива, петрушка, лавровий лист, цибуля, сіль, перець.

  Отож, зичимо цікавого перегляду та смачного!

 • 22 Липень 2018 (20:58)

  Під час «операції Камарина» проти незаконної торгівлі творами мистецтва, іспанська поліція виявила в Вальядоліді два листи святої Терези Авільської. Листи були виявлені разом з двома десятками творів сакрального мистецтва. Йдеться про дві сторінки, написані рукою Терези. Вони походять з старовинного монастиря босих кармелітів Серця Ісуса і Святого Йосифа в Медіна-дель-Ріосеко. Текст свідчить про жорстоку «земну битву» Терези за реформу іспанського чернечого життя. Послання адресовано Херонімо Грасіану, одному з її найближчих друзів і сподвижників.

 • 23 Липень 2018 (10:54)

  19-22 липня у Крехівському монастирі св. Миколая відбувалася Молитовна зустріч для хлопців, які прибули сюди у спокої серця розпізнати своє життєве покликання. Всього на подію завітало 30 осіб.

  Часом достатньо когось, хто дає належну вказівку. Саме за такими вказівками приїхали молоді юнаки на молитовну зустріч у Крехівський монастир оо. Василіян. Протягом п’яти днів вони роздумували над покликанням й отримали певні духовні настанови, поглиблюючи власні знання з Святого Писання.

 • 23 Липень 2018 (11:12)

  Висвячення на диякона – це завжди неабияка подія, не зважаючи на те, що це лише перший ступінь в Таїнстві священства. Перейдено цей рубіж, цю сторону вівтаря – від мирянина,  до священнослужителя. Щобільш захоплює, коли це свячення відбувається в 40 років…

  Саме така урочистість зібрала одного червневого недільного ранку повну церкву людей. Андрій Делісандру, з яким не так давно мала нагоду розмовляти як із директором Паломницького центру «Рафаїл», сьогодні вже отець-диякон.

 • 23 Липень 2018 (22:58)

  Ця місія призначеня для далеких і для близьких, що шукають у цьому місці близькості з Христом через Марію. З такими думками архиєпископ Генрик Госер у неділю, 22 липня 2018 р., офіційно розпочав свою місію Апостольського Візитатора парафії в Меджуґор’є, що в Боснії і Герцеговині, яка є метою численних паломництв.

  Знак близькості Папи

 • 23 Липень 2018 (22:59)

  Архиєпископ Вестмінстерський кардинал Вінсент Ніколс запрошує католиків взяти участь у Національному Євхаристійному Паломництві та Конгресі під назвою «Adoremus», що проходитиме в Ліверпулі від 7 до 9 вересня 2018 року. Попередній Національний Євхаристійний Конгрес в Англії відбувся в Бірмінґемі 2005 року, проголошеного Папою Іваном Павлом ІІ Роком Пресвятої Євхаристії. 

  Неоцінений скарб

 • 23 Липень 2018 (23:00)

  Палермо, місто на південноіталійському острові Сицилії, готується до приїзду Святішого Отця. Кілька днів тому місцева архидієцезія опублікувала в мережі спеціальний портал, на якому можна знайти програму, логістичну інформацію та новини про візит, що запланований на 15 вересня.

 • 23 Липень 2018 (23:01)

  При Міністерстві юстиції буде створено Експертну раду по співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

  Секретаріат ВРЦіРО розробив та погодив на своєму засіданні 19 липня проект Положення про Експертну раду при Мін’юсті, повідомляє Інститут релігійної свободи.

 • 23 Липень 2018 (23:02)

  На території Меморіального кладовища військовиків Першої української Дивізії «Галичина» поблизу села Червоне, Золочівського району Львівської області відбулось урочисте перепоховання останків дивізійників полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському котлі».

  Світлини. 

 • 23 Липень 2018 (23:03)

  Орден Кармеліток поповнився сестрою Магдалиною зі Львова. В монастирі Кармеліток Босих в польському Каліші–Нєдзьвядах склала вічні обіти Анна Клімковська.

 • 23 Липень 2018 (23:04)

  Цьогорічний „Вітер На-Дії“, який відбудеться 16 вересня на території Центру Шептицького у Львові, діятиме в п’яти напрямах: інтелектуальний, театрально-мистецький, духовний, музично-творчий, спортивний.

 • 23 Липень 2018 (23:08)

  Від сьогодні хворі, які потребують гемодіалізу, можуть скористатися цією послугою безкоштовно у Шпиталі імені Митрополита Андрея Шептицького. Теж пацієнти можуть безкоштовно лікуватися не лише у Львівській обласній клінічній лікарні, а й тут, передає кореспондент Львівського порталу.

 • 24 Липень 2018 (07:34)

  ПИТАННЯ: Чи можливе в майбутньому жіноче священство?

  ВІДПОВІДЬ:

 • 24 Липень 2018 (07:39)

  Кожен п'ятий італійський підліток зазнає негативного впливу Інтернету: про це свідчать підсумки дослідження, проведеного клінікою «Агостіно Джемеллі», яка діє при Католицькому університеті Найсвятішого Серця. Результати дослідження опубліковані в міжнародному науковому журналі «Рубежі психіатрії». У ньому аналізується залежна поведінка, сформована як різними речовинами, так і іншими факторами: більш ніж у 22 відсотків учнів старших класів виявлено дисфункціональне ставлення до Інтернету, безпосередньо пов'язане зі зниженням успішності.

 • 24 Липень 2018 (07:41)

  15 липня в селі Підмонастир Перемишлянського району відбулося чергове Свято молоді: «Велети українського духу:  праведний митрополит Андрей Шептицький, блаженний священномученик Климентій Шептицький, блаженний священномученик, покровитель душпастирів УГКЦ Омелян Ковч, о. Максим Телішевський, Юліан Головінський, Григорій Пісецький, Іван Керницький,… – будівничі держави, лідери нації».

 • 24 Липень 2018 (07:44)

  ПИТАННЯ: Чому в Біблії так багато вбивств відбувається з волі Бога?

  ВІДПОВІДЬ:

  Старий Завіт дійсно рясніє війнами і руйнуваннями, що відбуваються нібито з волі Бога, але слід мати на увазі, що Біблія використовує антропоморфну мову, яка приписує Богу людські дії і наміри. Наприклад, про праведну війну йдеться, ніби її захотів Бог. Так само, коли ми читаємо в Біблії, що Бог «затвердив серця» єгиптян, це слід розуміти так: Бог допустив, щоб єгиптяни затверділи свої серця. Коли ми здійснюємо погані вчинки, Бог це допускає, залишаючи рішення за нами.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць