Найпопулярніше

 • 18 Вересень 2018 (17:20)

  Виступаючи під час Всесвітнього Конгресу Сімей в Кишиневі (Молдова), кардинал П’єтро Паролін вказав на важливу роль свідчення християнських сімей у сучасному світі та проаналізував небезпеки індивідуалістичної культури, що загрожує сім’ї.

  Під час візиту до Республіки Молдови 15 і 16 вересня 2018 р., Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін виступив під час 12-го Всесвітнього Конгресу Сімей в Кишиневі на тему «Християнське бачення подружжя і сім’ї».

  Цінні свідчення на Всесвітній зустрічі сімей у Дубліні

 • 18 Вересень 2018 (17:22)

  Франківський Карітас опікується дітьми та молоддю з інвалідністю вже понад десять років. Благодійна організація допомагає не лише тим, хто проживає у Івано-Франківську, але й створюємо групи самодопомоги у районах. За останні чотири роки створені осередки у м. Бурштин, м. Тисмениця, м. Калуш, смт. Богородчани, смт. Рожнятів, смт. Отинія та у Верхнянській ОТГ,  новостворені осередки вже працюють у Витвицькій та Більшівцівській ОТГ. В осередках діти та молодь збираються на тренінги, майстер-класи, разом проводять дозвілля.

 • 18 Вересень 2018 (17:23)

  За два тижні перед початком Синоду Єпископів, присвяченому молоді, у Ватикані оприлюднено Апостольську Конституцію «Episcopalis communio» про структуру Синоду Єпископів, створеного 1965 року Папою Павлом VI.

  Нова Апостольська Конституція передбачає проведення попередніх консультацій перед проведенням Синодів, а також можливість проведення інших вселенських синодальних засідань, крім дотеперішніх звичайних, надзвичайних (якщо цього вимагають невідкладні ситуації) та особливих (для конкретних географічних регіонів).

 • 18 Вересень 2018 (17:25)

  15 вересня у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбулась інавгурація  нового академічного року, освячення розписів святилища семінарійного храму та благословення підрясників для семінаристів 1-го курсу.

 • 18 Вересень 2018 (18:53)

  Хто, окрім священика, може роздавати Причастя?

 • 19 Вересень 2018 (10:43)

  «Сьогодні головним напрямком нашого служіння на парафіях повинно стати катехитичне та соціальне служіння нашим вірним. Я переконаний, що добрий парох має знати всіх своїх парафіян: чим вони живуть та що переживають», - такими словами звернувся сьогодні Митрополит Володимир Війтишин до священнослужителів Північно-Західного протопресвітеріату м. Івано-Франківська.

 • 19 Вересень 2018 (10:44)

  17 вересня 2018 року військовий капелан о.Мирон Горбовий освятив Ікону Пресвятої Богородиці, яку привезли прочани Військового госпіталю із Люрду (Франція).

  Нагадаємо, що Міжнародне військове паломництво до Франції відбувалось 18-20 травня 2018 р. Довкола освяченої ікони облаштували композицію із світлин, які ілюструють маршрут паломників духовними святинями Європи.

  З нагоди освячення ікони зібралися прочани, які брали участь у паломництві, а також працівники шпиталю.

 • 19 Вересень 2018 (10:45)

  На Ісуса, що є зразком для пастирів, влада Якого була плодом смирення і співчуття, вказав Папа під час ранкової Святої Меси в «Домі святої Марти» у Ватикані у вівторок, 18 вересня 2018 року.

   

 • 19 Вересень 2018 (10:46)

  Папа Франциск надіслав Головному Рабинові Риму вітання з нагоди свят Рош Гашана, Йом-Кіпур та Суккот

  «Нехай же Всевишній благословить нас даром миру та пробудить у нас ще більші зусилля для невтомного його поширювання», – читаємо у побажаннях для єврейської громади Риму, які Папа Франциск надіслав на ім’я Головного Рабина Риму Рікардо Ді Сеньї з нагоди свят Рош Гашана (єврейського нового року), Йом-Кіппур та Суккот, складаючи щирі вітання.

 • 19 Вересень 2018 (10:47)

  Вступне слово єпископа Леона Дубравського, ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії, на відкритті Катехитичного симпозіуму в Городку на Хмельниччині 18 вересня 2018 року. Дорогі брати і сестри, вітаю всіх вас, які прибули на цей важливий для нашої Церкви симпозіум!

 • 19 Вересень 2018 (12:20)

  Група чоловіків у масках увірвалась до дому священика в єпархії Леон в Нікарагуа і важко побила його вранці суботи 15 вересня. Невідомі нападники вдарили о. Абелардо Товал Аєста, пароха храму св. Івана Хрестителя в Леоні, в обличчя та по ребрах, а також намагались задушити його.

  Як розповів речник єпархії, «троє осіб у масках пройшли через подвір’я, зв’язали священика, важко його побили і залишили зв’язаним. Вони також викрали кілька цінних речей».

 • 19 Вересень 2018 (13:25)

  Під час чергового повчання, присвяченого Божим Заповідям, Святіший Отець у контексті четвертої з-поміж них звернув увагу на те, що означає «шанувати» батьків, якими є наслідки цього і закликав ніколи не лихословити проти чиїхось тата або мами

  Якою б не була історія людини, четверта заповідь дає їй орієнтир, який веде до Христа, через Якого проявляється істинний Отець, що дає нам «відродитися з висоти». Про значення четвертої Божої заповіді Папа Франциск роздумував під час загальної аудієнції у середу, 19 вересня 2018 р., продовжуючи цикл повчань про Декалог.

 • 19 Вересень 2018 (16:54)

  Дев’ятнадцять католицьких інституцій зобов’язалися зменшувати інвестування в сферу викопного палива. Про це повідомив Міжнародний католицький рух щодо клімату, даючи таким чином відповідь на заклики Папи, вміщені в енцикліці «Laudato si’»

 • 19 Вересень 2018 (16:57)

  19 вересня 2018 року в актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книги-інтерв’ю Блаженнішого Святослава “Діялог лікує рани”.

  Модератором зустрічі виступив Микола Княжицький. Про книгу розповів п. Кшиштоф Томасик, журналіст, автор інтерв’ю, та Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви.

  Відвідав презентацію в рамках 25 книжкового форуму Президент України Петро Порошенко.

 • 19 Вересень 2018 (19:42)

  Представники влади Великобританії хочуть знати причину шаленого зросту кількості дітей, які хочуть отримати «лікування» для зміни статі. За період останніх восьми років кількість дівчат, які вважають себе трансгендерними, зросла на 4500%, а хлопців – 1250%.

 • 20 Вересень 2018 (09:56)

  У місті Ґрейпвайн в Техазі пройде зустріч іспаномовних католиків США

  Від 20 до 23 вересня 2018 року в місті Ґрейпвайн у штаті Техас зберуться 3400 делегатів та 130 єпископів з усіх США на V Національну зустріч іспаномовних католиків. Це черговий етап шляху, розпочатого в сімдесятих роках минулого століття, метою якого є зрозуміти, яким чином Церква в США відповідає на зростаючу кількість в країні вірних іспанського та латиноамериканського походження, посилюючи їхню участь в житті місцевої Церкви.

  Тема зустрічі

 • 20 Вересень 2018 (09:57)

  Віра завжди надихає людей до змін. Вона є ще одним важливим “мостиком” єдності між людиною та Богом. Однак у сучасному суспільстві існує брак довіри одне до одного... Незважаючи на виклики та різноманітні перешкоди, саме віра в Творця збагачує нас силою.

  На цьому наголосив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав у своїй проповіді до вірних під час Літургії у середу, 19 вересня, у Львові в Патріаршій курії. Учасниками спільної молитви були працівники Курії: духовенство, монашество та миряни.

 • 20 Вересень 2018 (09:58)

  Відповідаючи під час приватної аудієнції на запитання французьких молодих католиків, Папа Франциск говорив про те, як християнин повинен відповідати на виклики сучасного світу

 • 20 Вересень 2018 (09:59)

  Будувати мости, а не зводити мури... На цьому наголосив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав під час презентації книжки “Діялог лікує рани” у Франковому виші в рамках 25-го Форуму видавців.

  Розмову для книжки з Предстоятелем УГКЦ провів польський редактор Католицького інформаційного агентства Кшиштоф Томасік.

 • 20 Вересень 2018 (12:47)

  Святіший Отець прийняв у Ватикані фронтмена гурту «U2», який прибув, щоб підтримати освітні ініціативи Папської Фундації "Scholas Occurrentes"

  Ввечері, 19 вересня 2018 р., Папа Франциск зустрівся в резиденції «Дім святої Марти» у Ватикані з Полем Девідом Г'юсоном – Bono Vox, вокалістом рок-гурту «U2». Ірландський музикант прибув, аби висловити свою підтримку освітній ініціативі Хорхе Маріо Берґольйо «Scholas Occurrentes» (Відкриті школи).

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць