Найпопулярніше

 • 19 Січень 2019 (09:21)

  Згідно зі звичаєм, християни в різних частинах світу розпочинають восьмиденну молитву в наміренні єдності.

 • 19 Січень 2019 (09:22)

  Папа висловив глибоке співчуття з приводу терористичного акту в Колумбії, де загинуло понад 20 осіб, а поранено майже 70.

  У посланні за підписом Державного Секретаря Святого Престолу кардинала  П’єтро Пароліна, яке звернене до архиєпископа Боготи кардинала Рубена Саласара Ґомеса, Папа Франциск висловлює глибоке співчуття з приводу терористичного акту в столиці Колумбії, який посіяв смерть і горе в четвер 17 січня 2019 року. В результаті потужного вибуху замінованого автомобіля біля Національної поліцейської академії в Боготі загинуло понад 20 осіб, а 68 зазнали поранень. 

 • 19 Січень 2019 (09:23)

  Екуменічною вечірнею в базиліці святого Павла поза мурами, яку очолив Папа Франциск, розпочався Тиждень молитов за єдність християн

  «Єдність християн – це плід Божої благодаті, й ми повинні приготуватися прийняти її з великодушним та готовим серцем», – сказав Папа Франциск, розпочинаючи свою проповідь під час вечірні, яку він у п’ятницю, 18 січня 2019 р., очолив у Папській базиліці святого Павла поза мурами з нагоди початку Тижня молитов за єдність християн.

 • 19 Січень 2019 (09:24)

  На початку Тижня молитов за єдність християн Президент Папської Ради сприяння єдності між християнами поділився думками про актуальний стан екуменічного діалогу та про бачення Папи Франциска щодо прямування до єдності між християнами.

 • 19 Січень 2019 (09:25)

  Глава Католицької Церкви звернувся із відеопосланням до учасників першого Всесвітнього дня молоді корінних народів, який відбувається в рамках Всесвітнього дня молоді в Панамі

  «Хлопці й дівчата, дбайте про свої культури! Дбайте про своє коріння! Але не зупиняйтеся на цьому: на основі цього коріння зростайте, розквітайте та приносіть плоди», – із таким закликом Папа Франциск звернувся до учасників першого Всесвітнього дня тубільної молоді, що від 17 до 21 січня 2019 р. відбувається в селищі Солой, розташованому в індіанському автономному управлінні Нґобе-Буґле на заході Панами.

 • 19 Січень 2019 (09:28)

  Бог дбає про чистоту глобальну, про чистоту, яка дає підставу людині бути подібною до Нього. Бо фундамент наших людських кроків, думок, слів і діл, залежить від того, як чисте у середині те, що вклав нам Господь», – про це, 18 січня 2019 року, напередодні празника Богоявлення Господа нашого Ісуса Христа, говорив Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, де здійснив чин освячення Йорданської води.

 • 19 Січень 2019 (09:29)

  Свята Церква перед празником Господнього Богоявлення у богослуженнях звертається до своїх вірних: "Вифлеєм залишивши, преславне чудо, спішімо до Йордану душею гарячою і там побачимо страшне таїнство" (Світилен утрені з 3 січня). Це таїнство Господнього Богоявлення, це Хрещення Господа нашого Ісуса Христа в ріці Йордані. У цьому таїнстві Ісус Христос об'являє себе як Месію і Спасителя. Про Його Боже післанництво свідчить при Хрещенні сам Отець Небесний голосом із неба: "Ти єси Син мій любий, у тобі — моє уподобання" (Мр.

 • 19 Січень 2019 (13:00)

  Одним із аргументів, який часто наводять прихильники легалізації абортів, є те, що частота абортів не залежить від його правового статусу. Тобто легалізація не призведе до збільшення кількості абортів, але замість цього підвищить безпеку абортів – гарантуючи, що їх роблять кваліфіковані медичні працівники в санітарних медичних установах. Цей аргумент часто висувається під час різних політичних заходів про абортного руху.

 • 19 Січень 2019 (13:09)

  Досі не вщухають дискусії з приводу прийнятого парламентом законопроекту № 4128-д (щодо зміни релігійними громадами підпорядкування), який вже оповитий маніпуляціями та неправдивими домислами. Тож спробуємо в цій публікації розкласти все по поличкам згідно букви закону, а не емоційних заяв.

  Пропоную суто юридичні відповіді на найбільш поширені запитання та недостовірні інтерпретації щодо прийнятого Закону та нової процедури реєстрації церков:

  1. Прийнятий Закон стосується лише переходів православних громад в іншу конфесію?

 • 20 Січень 2019 (10:38)

  Сьогодні Христос відкриває нам джерело життя вічного, яке Він залишив у лоні своєї святої Церкви. Він стає в йорданські води, щоб відродити людину, сповнити наші потаємні потреби і бажання, утамувати спрагу людини за Богом. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у свято Богоявлення Господнього.

  Співслужили з Главою Церкви владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, і владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії.

 • 20 Січень 2019 (17:18)

  Чудо на весіллі в Кані Галилейській було темою роздумів Святішого Отця під час недільної зустрічі з вірними

  Також і сьогодні Пречиста Діва Марія словами: «Зробіть, що тільки Він вам скаже», –  заохочує нас відкриватися на Її Сина Ісуса. На це звернув увагу Папа Франциск перед проказуванням молитви «Ангел Господній» в неділю, 20 січня 2019 р., коментуючи розповідь святого євангелиста Івана про перше чудо Ісуса – перетворення води у вино під час весілля у Кані Галилейській.

  Справжній Наречений

 • 20 Січень 2019 (17:22)

  Чи містить Святе Письмо заборону на рукотворні зображення Бога і поклоніння їм?

 • 20 Січень 2019 (17:24)

  У грудні і січні ісламські екстремісти напали на чотири християнські громади в різних містах Верхнього Єгипту. Кожна з громад очікувала юридичний дозвіл від уряду відповідно до закону, прийнятого в 2016 році, який надає всім християнам право будувати і ремонтувати будівлі церков, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на сайт організації International Christian Concern.

  7 січня натовп екстремістів в місті Маншіят Зафарана зібрався перед помісною церквою і протестував, висловлюючи своє невдоволення тим, що громаді збираються дати офіційний статус.

 • 21 Січень 2019 (09:20)

  Святіший Отець підкреслив, що інтернет – це ресурс нашого часу, що може допомогти навіть і молитися разом, та активував свій профіль на платформі Апостольства молитви «Click To Pray», заохотивши молодь завантажувати її та молитися.

 • 21 Січень 2019 (09:20)

  «Через кілька днів вирушаю до Панами, де від 22 до 27 січня відбуватиметься Всесвітній день молоді. Прошу вас молитися за цю дуже гарну подію, важливу в церковній мандрівці», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» в неділю, 20 січня. Коли ж прочани, зібрані на площі перебили його оплесками, запитав: «Чи ви також їдете?».

 • 21 Січень 2019 (09:23)

  Спогад про тридцять п’ять років молодіжного паломництва під проводом Наступників святого Петра

   

 • 21 Січень 2019 (09:24)

  У неділю, 20 січня 2019 року, у рамках Тижня молитов за єдність християн відбувся міжконфесійний молебень у храмі Святого Василія Великого УГКЦ. Разом молились Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, єпископи і священики Греко-Католицької та Римо-Католицької, Православної, Лютеранської, Вірменської та інших Церков, які спільно з християнами усього світу солідаризуються у своєму бажанні єдності християн.

 • 21 Січень 2019 (09:24)

  Новий Завіт перекладено на 1500 мов. Проте, досі існує можливість перекласти Біблію на, скажімо, ще тисячу мов. Та коли Біблію почали перекладати?

  Згідно з деякими джерелами, Біблія (Старий і Новий Заповіт) перекладена на 670 мов. Сам Новий Заповіт був перекладений на 1500 мов, а частина Писань (одна книга, псалом або фрагмент Старого або Нового Заповіту) майже на 3000 мов.

 • 21 Січень 2019 (11:34)

  9 лютого 2019 року з нагоди святкування Дня богопосвячених осіб відбудеться Всеукраїнська проща монашества Української Греко-Католицької Церкви до Луцька.

  лід зазначити, що цьогоріч за рішенням Синоду Єпископів УГКЦ про вшанування пам׳яті блаженного священномученика Омеляна Ковча, проща монашества буде проходити під гаслом: “Мій володар — Христос, і я буду йому вірний” (бл. свщмч. Омелян Ковч).

  Патріарша Комісія у справах монашества УГКЦ повідомляє, що запрошує духовенство та богопосвячених осіб розділити з ними спільну радість та взяти участь у прощі.

 • 21 Січень 2019 (13:55)

  22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо стосунків у подружжі, вирішення конфліктів у родині, дізнатися про те, як можна покращити взаємини з дитиною, а також отримати навички роботи над собою. Програма буде виходити у прямому ефірі кожного вівторка о 19.10.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць