Патріарх застерігає щодо інтервенції в Сирії
  • Чтв, 29/08/2013 - 15:23

Про важкі для передбачення наслідки західної збройної інтервенції у Сирії попередив Латинський Патріарх Єрусалиму. Архиєпископ Фуад Туаль закликав сторони бути розважливими, щоб зберегти стабільність цілого Близького Сходу.

Архиєпископ сказав, що молиться за те, щоб Святий Дух просвітив серця тих, у чиїх руках знаходяться долі народів, а провідників закликав не ігнорувати гуманітарного аспекту своїх рішень. Єрарх зазначив, що жителі Ізраїля вже турбуються про наявність газових масок, а жителі Близького Сходу починають збирати продовольчі запаси.

Патріарх зауважив, що експерти ООН ще не закінчили розслідування і не зробили остаточних висновків щодо винуватців хімічної атаки в передмісті Дамаску, але в регіоні сильно зросло напруження, що подібно до Іраку 2003 року. З того часу минуло десять років, а країна і досі перебуває в критичній ситуації.

На думку єрарха, оскільки Сирія не нападала ні на США, ні на Великобританію чи Францію, то втручання іноземних західних сил буде важко оправдати. Таку інтервенцію супроводжуватиме зростання кількості біженців і відповідні атаки на дипломатичні корпуси країн, які виступають проти режиму Асада.

Через всі ці труднощі Патріарх Туаль закликає до розважливості, прагнучи «миру і безпеки для цілого того регіону світу, який вже і так переніс стільки терпінь». Християни Святої Землі моляться за сирійців, оскільки бачать страждання біженців з Сирії, яких лише до Йорданії прибуло вже понад пів мільйона.

За матеріалами: http://info.wiara.pl


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць