Послання Папи до Синоду Вальдійських та Методистських Церков
  • Чтв, 30/08/2018 - 10:40

У посланні до щорічного синоду Синоду Вальдійських та Методистських Церков Італії, що проходить на півночі Італії від 26 до 31 серпня, Папа Франциск закликає спільно служити сучасній людині, захищати найслабших та ставати будівничими миру.

«Ми покликані віддати всі свої сили для звіщення Христа, яке буде вірогідним в тому випадку, якщо буде засвідчене життям і прожите в милосердній любові, особливо, до багатьох тих які, немов Лазар, сьогодні стукають у наші двері” – цими словами Папа Франциск звертається у вітальному листі до учасників щорічного Синоду Вальдійських та Методистських Церков Італії, який розпочався 26 серпня 2018 р. у Торре Пелліче на півночі країни.

Служити людині та будувати мир

«Служачи людині сьогодення, захищаючи гідність найслабших і сприяючи справедливості й миру, ми разом стаємо будівничими того миру, який Христос звістив під час Пасхи і який залишив нам у спадок», – наголошує Святіший Отець, висловлюючи «братерську близькість Католицької Церкви» і запевняючи молитви, «дякуючи, насамперед, Господеві за дар віри в Нього і за взаєморозуміння, яке зростає між нами».

На шляху до повного сопричастя

«Молячись за вас, – пише Його Святість, – я уявляю, що молюся разом з вами і разом з вами прошу в Бога, нашого Отця, щоб усі християни з чесністю серця могли прямувати до повного сопричастя. Тільки таким чином, даючи конкретну відповідь на заклик Господа «щоб усі були одно» (Ів. 17, 21), ми зможемо якнайкраще звіщати Євангеліє». «Також і я з радістю говорю вам, дорогі брати і сестри: мир вам!», – пише на завершення Папа Франциск, призиваючи на всіх Господнє благословення.

Теми Синоду

Щорічний Синод Вальдійських та Методистських Церков Італії триватиме до 31 серпня. Серед тем, які обговорюватимуть його сто вісімдесят учасників, – роль Церкви в суспільному житті та в житті громади, дияконія у служінні і проповідуванні, міграція і гостинність, екуменізм. Перед учасниками Синоду виступив також католицький єпископ Мауріціо Мальвестіті, ординарій Лоді, якого супроводжував о. Крістіано Беттеґа, що очолює Національне бюро з питань екуменізму й міжрелігійного діалогу Єпископської Конференції Італії.


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць