Солідарність Папи з жінками та з країнами, що найбільше потерпають від пандемії
  • Пон, 13/04/2020 - 17:16

Роздумуючи про Господніх учениць, які рознесли вістку про Христове воскресіння, Святіший Отець згадав про внесок жінок у долання наслідків існуючої кризи, скерувавши також слова підтримки до країн, в яких зафіксовані високі показники зараження та смертності від коронавірусу.

 

Після проказування молитви «Царице Неба» в понеділок, 13 квітня 2020 р., Папа Франциск повернувся думками до жінок-мироносиць, які принесли апостолам вістку про Ісусове воскресіння.

«Сьогодні, – сказав він, – я хотів би разом з вами згадати все те, що роблять багато жінок, також і в цей час надзвичайної ситуації в сфері охорони здоров’я, щоби піклуватися про інших: лікарок, медсестер, працівниць органів правопорядку та тюрем, продавчинь у магазинах речей першої необхідності…, як також численних мам і сестер, які перебувають зачинені вдома разом з усією сім’єю, з дітьми, літніми людьми, з особами з інвалідністю. Іноді, їм загрожує насильство, викликане співжиттям, якого надто непомірний тягар вони змушені нести. Молімося за них, аби Господь дарував їм сили, і щоб наші громади могли підтримати їх разом з їхніми родинами. Щоб Господь дав нам сміливість жінок, аби завжди прямувати вперед», – закликав Святіший Отець.

Далі Папа сказав, що в цей великодній тиждень хоче згадати про країни, найбільше уражені коронавірусом, «деякі з високими показниками зараження та смертей, зокрема, Італію, США, Іспанію, Францію…». «Цей список довгий, – мовив він. – Молюся за них усіх. Не забувайте, що Папа молиться за вас, що близький з вами».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць