У Івано-Франківську відмовляться від язичницьких традицій на святі Івана Купала
  • Втр, 06/07/2021 - 16:22

Від традиційних вогнищ та спускання вінків на воду вирішили цьогоріч відмовитися у Івано-Франківській міській раді під час фестивалю «Купальська ніч». Свято планується як сімейне з наголосом на постать Івана Хрестителя.

Директорка Департаменту культури Івано-Франківської міської ради Надія Загурська на оперативній нараді повідомила, що купальський фестиваль мистецтв «Купальська ніч» пройде в Івано-Франківську без традиційних язичницьких традицій. Цього року не заплановано ні купальських вогнищ, а ні спускання вінків на воду. Саме свято Івана Купала організатори планують переформатувати з наголосом на християнське свято Івана Хрестителя.

«Фестиваль мистецтв «Купальська ніч» цього року спрямували більше на наше релігійне свято – це Івана Хрестителя. Ми потихеньку відходимо від язичницьких таких моментів. Не буде паління вогнища, кидання і забруденення на озеро віночків», – зазначила Загурська.

Сам фестиваль розпочнеться у вівторок, 6 липня, о 18.00 годині на території міського парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Різного роду розваги триватимуть до 22.00 години. Свято планується як сімейне. Організатори передбачили спеціальні локації для дітей.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць