В УГКЦ готують методичне видання для роботи із дітьми мігрантів
  • Втр, 17/09/2013 - 09:39

13 вересня в Івано-Франківську відбулася зустріч колективу авторів, які працюють над методичним виданням для роботи із дітьми мігрантів. До роботи залучені близько 10 осіб із Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання, УКУ, Івано-Франківського обласного центру практичної психології та соціальної роботи, БФ «Карітас України», Комісії УГКЦ у справах мігрантів. Як повідомила с. Христофора Буштин, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, таке методичне видання буде корисним для соціальних працівників, шкільних психологів та психологів, які працюють в різних неурядових та церковних організаціях.

На переконання Григорія Селещука, голови Комісії УГКЦ у справах мігрантів, видання стане дуже практичним матеріалом, якого в Україні ще немає. Головний редактор видання є Світлана Стельмах з УКУ.

Видання складатиметься із двох частин: теоретична (обґрунтування ролі батька та матері у вихованні дітей від народження до повноліття) і практична (практичні методики та технології роботи із дітьми мігрантів).

«Ми працюємо над новим методичним форматом для України, в теоретичній частині якого аналізується  віковий розвиток дитини, роль батька і матері в її соціальному становленні, відсутність одного із батьків і потреби такої дитини», - пояснила с. Христофора. Як запевняють автори видання, воно стане практичним керівництвом для того, як із максимальною якістю можна організувати час таких дітей.

Відомо, що методика цього видання буде реалізовуватися в трьох центрах, у яких працюють із дітьми мігрантів  в Івано-Франківську, Нововолинську, Дрогобичі.

 

Департамент інформації УГКЦ