Будапешт: представлено гімн 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу
  • Птн, 18/06/2021 - 15:48
Кардинал Петер Ердьо, Архиєпископ Ештергома-Будапешта, представив офіційний гімн 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу й короткий відеоролик про цю подію.

Від 5 до 12 вересня 2021 р. в  Будапешті, столиці Угорщини, буде проходити  52-ий Міжнародний Євхаристійний Конгрес. Спочатку його планувалося провести у вересні минулого року, але через спалах пандемії було перенесено на один рік. Передбачається, що Святу Месу на завершення Євхаристійного Конгресу очолить Папа Франциск.

14 червня ц.р., під час прес-конференції в Будапешті, Кардинал Петер Ердьо, Архиєпископ Ештергома-Будапешта, представив офіційний гімн 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу й короткий відеоролик, який розповідає про віру трьох молодих людей з Будапешта. Це студентка медицини, що доглядає за літнім пацієнтом, рок-музикант, який, незважаючи на глузування однолітків, носить на шиї хрестик, і молодий священик, який переживає важкі моменти.

Історія цих трьох молодих людей,  що є дійовими особами відеоролика, доступного на YouTube, закінчується їх приходом до катедрального собору в Будапешті, присвяченого св. Стефанові, першому королеві країни, який в 1000 році християнізував Угорщину.

Музичним  фоном відеоролика є гімн 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу, що є оновленою версією оригінальної пісні, написаної для Євхаристійного Конгресу, який відбувся в Будапешті в 1938 році. Він проходив в атмосфері напруги і страху перед наближенням Другої світової війни. Тому для гімну була обрана пісня, просячи в Бога миру та єдності між народами.

На прес-конференції кардинал Петер Ердьо також представив «дванадцять послів» Євхаристійного Конгресу. Це відомі музиканти, співаки та поети, які прагнуть стати свідками Пресвятої Євхаристії.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць